بین الملل

وزیر دفاع یمن: دشمن جنگ را شروع کرد و پایان آن را ما تعیین خواهیم کرد

وزیر دفاع یمن از قهرمانان و کمیته های برجسته ارتش یمن بخاطر تکریم و احترام به حاکمیت یمن و وجود و استقلال افراد قدردانی کرد.

سرلشکر ژنرال العطیف ، وزیر دفاع یمن ، سفر عبدالمالک البدرالدین الحوتوهین ، رهبر القاعده را به استان الجوف و همچنین اطلاعات مربوط به بازدیدهای نظامی از استان الجواف و وضعیت شبه نظامیان الجقاعه توصیف کرد. ثواب پاداش او. رئیس شورای سیاسی عمومی و فرمانده کل نیروهای مسلح درباره پیروزی در جبهه های نبرد خود صحبت کردند.

وی افزود: “با یك حمله اول دشمن ، یك جنگ وحشیانه علیه مردم یمن آغاز شد كه تبدیل به یك دفاع منفی ، سپس دفاع خوب ، دفاع سیار و سرانجام یك حمله شد.”

وی گفت: “ما اکنون در چهارمین عملیات استراتژیک هستیم و هرچه دشمن تهاجم و استکبار خود را تشدید می کند ، جنایات علیه زنان و کودکان در حال افزایش است ، راه حل ها و آمادگی ما برای هوشمند سازی است.” او WL

ما دستاوردهای نیروهای مسلح یمن و دستاوردها و دستاوردهای نیروهای دفاعی و افسران عمومی در آماده سازی نیروهای مسلح و نیروهای مسلح را طی سالها به یاد می آوریم.

وی اضافه کرد: “ما با آمادگی با تکنولوژی پیشرفته ، قادر به مقاومت در برابر فناوری دشمن و از بین بردن آسیب های کوتاه مدت و طولانی مدت به فضای هوایی خود هستیم.”

جنرال العطفی از طرف خود گفت: “نتایج مطابق با کار جمهوری یمن و در چارچوب مبارزات استراتژیک ملی برای آزادی و آزادی است.”

وی افزود: “فرمانده انقلاب برای جلوگیری از جنگ و جنگ با دشمن مشورت كرده اند. رئیس شورای عالی سیاسی بیش از یك طرح ارائه كرده و هشدار داده است كه در صورت ادامه خودخواهی و خودخواهی ، اتحادیه بدتر خواهد شد.”

وزیر دفاع و وزیر دفاع یمن گفته است که آنها برای یک موقعیت دردناکتر با قدرت و توانایی آماده هستند و اگر کشورهای متفقین به جنگ خود ادامه دهند ، ما تصمیم به پایان دادن به این جنگ خواهیم گرفت.

سرهنگ عبدالحکیم عبداللهی صارم ، فرمانده دپارتمان ولز ، از وزیر دفاع بخاطر حضور وی و بخاطر تعهد خود در میادین پیروزی کشور برای آزادی و استقلال تشکر کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا