حوادث

چگونه می‌توان در طول خدمت سربازی گواهینامه بین المللی گرفت؟

مشاور ارشد ستاد مرکزی مرکز آموزش عمومی نیروهای مسلح گفت: در این دوره از خدمت سربازی با این اردو می توان گواهینامه های بین المللی دریافت کرد.

سردار موسی کاملی از INN. وی با تشریح برنامه آموزش در محیط کار واقعی گفت: تصویب و به اطلاع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان رئیس پروژه می رسد.

مشاور ارشد مرکز آموزش کارکنان مرکزی ادامه می دهد: با محیط کسب و کار آشنا شوید و اعتماد به نفس را در آموزش مهارت ها ایجاد کنید ، حفظ و حفظ شغل های سنتی و بومی ، شناسایی و جذب نیروی انسانی بالقوه ، کاهش و استخدام کارگران بی تجربه و ظرفیت آموزش سازمانی و اهداف ظرفیت سازی

وی با اشاره به فعالیت اردوگاه های آموزش نظامی گفت: یکی از اهداف اردوگاه آموزش نظامی ارائه آموزش و فعالیت در محیط کار واقعی است. سربازانی با توانایی های خاص و یا علاقه های ویژه در این زمینه در این اردو مشخص می شوند.

وی گفت: “از طرف دیگر ، در دوران خدمت سربازی ، سربازان در مکانهای واقعی کار اشتغال دارند یا ابتدا بر اساس سطح دانش و مهارت های خود ، آموزش های لازم را در یک محیط واقعی دریافت می کنند.”

یک مشاور ارشد در مرکز آموزش ستاد مرکزی نیروهای مسلح ، از طرف خود ، گفت: “ما تصمیم گرفتیم که از این ظرفیت به نفع ارتش استفاده کنیم ، با توجه به اینکه سازمان فنی و حرفه ای مطابق با برنامه واقعی آموزش است.” سازمان فنی و حرفه ای این آزمون را از افرادی که در کارگاه های مصوب کار می کنند دریافت می کند و اگر افرادی که در آن کار می کنند نکات لازم را کسب کنند ، در حرفه خود یک گواهینامه بین المللی دریافت می کنند. این گواهینامه در سراسر جهان معتبر است و می تواند مهارت ها و توانایی های بی نظیر وی را اثبات کند.

کامیل افزود: در همین راستا با سرور و سازمان فنی و حرفه ای مشورت کرده ایم و تاکنون 2500 کارگاه آموزشی در نیروهای مسلح تصویب کرده ایم. با این حال ، به زودی تعداد این کارگاه های آموزشی به 10،000 خواهد رسید. ” .

وی افزود: در نتیجه اساتید و اساتید ارتش و سازمانهای فنی و حرفه ای داخلی برای امتحانات حرفه ای به این کارگاه ها آمده اند. در صورت کسب امتیاز ، به آنها گواهی بین المللی داده می شود.

به گفته یک مشاور ارشد مرکز آموزش عمومی نیروهای مسلح ، هیچ گونه هزینه ای برای صدور این گواهی بین المللی وجود ندارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا