استان ها

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز خبرنگار

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
شهید محمد سیرامی و سایر شهیدان بزرگوار در عرصه رسانه ، شهید شریعتی شهید کاظمی ، شهید نوبهار ، مسجد شهید هستیم و به ریزوان ایلا ادای احترام می کنیم و برای شما بهترین ها ، تبریک و تبریک می گویم. مردم عزیز ، در زمینه اطلاعات مهم و استراتژیک ، با عشق و محبت فراوان ، فکر می کنیم که ما بصورت حرفه ای و حرفه ای خود را تقدیس می کنیم و آنها برای حفاظت از آن متحمل رنج فراوانی شده اند.

امروزه جهادی ها در رسانه ها و فرماندهان برجسته نظامی دولت اسلامی نیاز به توجه مقامات ذیربط در مورد موضوعات مربوط به هزینه های زندگی ، بیمه ، مراقبت های پزشکی و غیره ، شعارها و اقدامات لازم دارند. اقدام مدیران انقلابی!

زندگی خبرنگار و عکاس کرونا یکی از جدی ترین و شگفت آورترین تهدیدکننده زندگی در جهان بهداشت و درمان است. بله ، این دسته از افرادی هستند که برای زندگی سالم و زندگی خوب قربانی می کنند.

ما پرچمدار اطلاعات و پشتیبانی رسانه های چاپی و آنلاین در ولسوالی های کوراتاوول و بختیاری هستیم ، زیرا بزیا مدیا یک سرویس انسانی است که به فرشتگان خدمت کرده است. با تشکر از شما عزیزان این سرزمین که اطلاعات و درک صحیحی به ما داده اید و از خداوند متعال دعا می کنیم تا اسلام ، مسلمانان و جمهوری اسلامی بلیز را هدایت کند تا در خدمت بهتر شما و محافظت از سلامتی شما و خانواده بزرگ خود باشید.

آژانس بهبود رسانه ای منطقه ای چهارمترل و بختیاری

46

دکمه بازگشت به بالا