عمومی

فروش لوازم آتش بازی در اصفهان ویژه جشن ها

یکی از کارهای سرگرم کننده و مفرح در مراسمات و جشن ها آتش بازی یا نورافشانی است که با لوزام آتش بازی قابل احتراق ضعیف و کنترل شده جلوه های زیبایی از فوران نور و مواد منفجره بدون خطر انجام می شود .

معرفی لوازم آتش بازی

لوازم آتش بازی با چهار جلوه اصلی صدا، نور، دود و مواد شناور که به صورت زمینی و هوایی ایجاد می شوند ، همراه هستند. در واقع لوازم آتش بازی برای ایجاد جرقه ها و نورهای زیبای رنگی مانند قرمز، نارنجی، زرد، آبی، بنفش و نقره ای استفاده می شوند. مراسمات آتش بازی در بسیاری از کشورهای سراسر جهان برگزار می شود و لوازم آتش بازی برای زیباتر کردن مراسم در مراسمات فرهنگی و جشن ها مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع لوازم آتش بازی

همانطور که به طور مختصر ذکر شد لوازم آتش بازی به دو دسته لوازم آتش بازی زمینی و لوازم آتش بازی هوایی تقسیم می شود.

1- لوازم آتش بازی زمینی

لوازم آتش بازی زمینی شامل آتش بازی سرد و گرم میشود مانند آبشارهای گرم و سرد ، چرخونک، فرفره و فلاشر.

لوازم آتش بازی سرد

آتش بازی سرد نسل جدیدی از لوازم آتش بازی است که محبوب ترین آن آبشار های سرد برقی هستند که با استفاده ابزار الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند. لوازم آتش بازی سرد دارای گرمای کمی هستند و از ترکیبات خاصی تولید می شوند و جرقه های بزرگ و مشتعلی ندارند و با ابزار الکتریکی مانند ریموت و باطری قلمی قابل کنترل هستند و کاملا امن می باشند. لوازم آتش بازی سرد به دلیل عدم ایجاد آلودگی و دود برای فضاهای بسته و منزل مناسب می باشند.

لوازم آتش بازی گرم

لوازم آتش بازی گرم به دلیل داشتن فیتیله و گوگرد شروع به سوختن و نور تولید می کنند به همین دلیل باید در فضاهای باز از آنها استفاده کرد. گرمای سوختن لوازم آتش بازی گرم موجب سوختن اجسام نزدیک آن ها می شود و باید با احتیاط از آنها استفاده کرد و فاصله را هنگام روشن کردن آنها رعایت کرد.
آبشارهای گرم از محبوب ترین لوازم آتش بازی گرم است که ویژگی ها و بر اساس حجم نورافشانی، ارتفاع و زمان سوختن آن انواع مختلفی دارند. و با ایجاد جلوه های بصری متفاوت و خاصی می توانند زیبایی بی نظیری به مراسمات و جشن ها ببخشند.

2- لوازم آتش بازی هوایی

لوازم آتش بازی هوایی که طرفداران زیادی نیز دارند در فضای باز استفاده می شوند و شامل ستاره یا توپ های باز شو هستند که با موشک یا لانچر به بالا هدایت می شوند و در ارتفاع مشخصی منفجر و ترکیبی از نور و آتش زیبایی را ایجاد می کنند. منور، کهکشان، چلچه، موشک و لانچر از لوازم آتش بازی هوایی هستند که هر کدام زیبایی و اشکال خاصی از نورافشانی و آتش بازی را ارائه می دهند.

نمونه آتش بازی زیبا

 

نمایشگر ویدیو

00:00
01:31

 

فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی

زمانی که قصد خرید لوازم آتش بازی و نورافشانی را دارید بدون شک اولین و مهم‌ترین اصل امنیت لوازم آتش بازی مورد نظر شما است. فروش لوازم آتش بازی توسط شرکت‌های معتبر تولید کننده آنها و فروشندگان مورد اطمینان که امنیت کالاهایشان را تضمین می‌کنند و به طور مستقیم فروش لوازم آتش بازی را انجام میدهند می تواند اعتماد و اطمینان خاطر را برای شما ایجاد کند. بنابراین برای خرید لوازم و وسایل آتش بازی عجله نکنید. در بسیاری از موارد به دلیل استفاده از وسایل نامناسب و ناامن آتش بازی افراد بسیاری آسیب های جدی همراه بوده است. نکته مهم این است که بهترین کار انتخاب مرکز فروش لوازم آتش بازی مجاز یا خرید اینترنتی لوازم آتش بازی از فروشگاه اینترنتی معتبری است که هم کیفیت کالا را تضمین می‌کند و لیست متنوعی از لوازم آتش بازی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بهترین و متنوع ترین وسایل نورافشانی هوایی یا زمینی را تهیه کنید. بنابراین برای خرید لوازم آتش بازی مجاز معتبرترین و بهترین‌ها مراکز فروش لوازم آتش بازی را انتخاب کنید.

فروش محصولات آتش بازی و نورافشانی با قیمت مناسب

اگر به دنبال یک مرکز کامل و متنوع فروش لوازم آتش بازی و وسایل نور افشانی هستید و پکیج آتش بازی کاملی مدنظر شماست و یا حتی دنبال خرید اینترنتی مطمئنی با کیفیت هستید تا خرید لوازم آتش بازی را با قیمت عمده و مناسب تجربه کنید ، وب سایت سیبن می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. محصولات و لوازم آتش بازی سیبن از معتبرترین برندهای خارجی و داخلی مجاز و امن تهیه و به شما عزیزان ارائه می شود. انواع لوازم آتش بازی مانند منور آسمانی ، فشفشه ریموتی ، آبشار سرد، کهکشان و انوع منورهای 100 شوت، ۲۵ شوت و … توسط فروشگاه سیبن ارائه می شود و آماده ارسال به سراسر ایران می باشد.

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا