استان ها

ثبت‌‌نام بدون آزمون در بیش از 40 رشته‌ کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی اقلید

شعبه اسلامی دانشگاه آزاد شعبه ای را اعلام کرد.

غورضا صبیری در مصاحبه با خبرنگار ENA گفت: این برنامه با 45 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی ، شعبه GHJ و کالج سام آغاز شده است. شورای بررسی و پذیرش با پذیرش ، ثبت نام و انتخاب برنامه ثبت نام جدید و نتایج نتایج woreda ، برنامه و اعلامیه جدید ثبت نام را اعلام کرد.

وی افزود: ثبت نام برای این دوره ها بدون لیسانس یا لیسانس از روز یکشنبه 26 مرداد آغاز می شود و تا شهریور (یکشنبه) تا پایان سال دوم ادامه می یابد.

بیشتر بخوانید

آزمون ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی

به گفته رئیس شعبه اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی ، داوطلبان می توانند تا تاریخ 2 سپتامبر ، هنگام دریافت دستورالعمل ثبت نام ، به آدرس آنلاین در www.azmoon.org اقدام کنند و پس از دریافت اطلاعات می توانند کارت اعتباری دریافت کنند. ، ثبت نام کرده و یک فیلد را انتخاب کنید.

صابری اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ، شعبه ایشین در سال تاسیس شد در سال 1986 ، اکنون 60 دوره در این شعبه وجود دارد. رشته های این دانشگاه شامل برنامه های مربوطه ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دو دوره دکترا می باشد. پرستاری و بهداشت مدرسه در زمینه علوم پزشکی در این دانشگاه تأسیس می شود.

دانشگاه آزاد اسلامی با 18 آزمایشگاه و کارگاه پیشرفته ، 30 هزار کتاب ویژه و عمومی و 3 میلیون و 200 هزار متر مربع فضای اداری ، آموزشی ، تحقیقاتی ، امنیتی و ورزشی و فضای تحقیقاتی و همچنین 12 هزار فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی منطقه ای موجودی باستانی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد انشاک گفت: اساتید این دانشگاه در زمینه های علوم انسانی ، پزشکی ، فناوری ، مهندسی و کشاورزی متخصص هستند. بر اساس دانشمقالات ، نوشتن مقاله ، نوشتن کتاب و کار بر روی پروژه هایی در داخل و خارج از کشور در اکثر مجلات محبوب و کنفرانس های بین المللی فعال هستند.

به گفته سابیر ، تسهیلات ویژه دانشجویان برای پرداخت حق بیمه انعطاف پذیر برای دانشجویان و بهره مندی از مزایای تأمین اجتماعی در دوران تحصیل و بیمه های کوتاه مدت و بلند مدت با آموزش و تحصیلات بعد از تحصیلات تکمیلی برای بیش از 25 درصد از کودکان و شهدا. تخفیف ویژه برای خانواده ها و کارمندان نیروهای مسلح که تحت پوشش امنیتی قرار دارند.

انتهای پیام / 4078/4062 /

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا