اجتماعی

دعوت کمیته امداد از ملت ایران برای پیوستن به پویش ایران همدل و طرح اطعام حسینی

کمیته امداد به دنبال شعار رهبر انقلاب برای کمک به نیازمندان و مبتلایان به ویروس کرونا ، از عموم مردم ، خیرین و کلیه نهادها و آژانسهای مسئول خواست تا در همسایگی دوم در نهضت چهارم ایران بپیوندند و برنامه غذایی حسین را اجرا کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی کمیته امداد زنان ، سیس مرضزا بختیاری از سران سپاه خواست تا صبح امروز در مراسم جشن عید قربان شرکت کنند. این کار با محوریت خیریه ها ، خیریه ها ، نهادها و سازمان های مختلف آغاز شده است. “

وی با استناد به کمکهای ارزشمند ایران به رهبر بزرگ در زمینه یک بیماری همه گیر تروریستی بزرگ ، وی گفت: “جنبش دلسوز ایران با مشارکت عمومی در نهادهای خود به اولین جنبش مردمی تبدیل شده است.” آنها گفتند. انقلاب دومین گام برای تعیین سابقه جدید برای مشارکت مردمی در کمک به نیازمندان است.

رئیس کمیته امداد یادآور شد: در طول ماه مدیسون ، برنامه رژیم غذایی مادوی 11 میلیون وعده غذایی گرم را برای خانواده های نیازمند توزیع کرد.

رئیس کمیته امداد با تمرکز بر کمک به کودکان نیازمند ، مادران و خانواده های فقیر در سراسر کشور گفت: “ما از ایران اسلامی و پیروان شهدا می خواهیم که هدف و آرزوی کودک ایمان حسین باشند. علی عسگر (ع) برای تخصیص کمک های خود به کودکان نیازمند کشورمان.

باتیستاری از طرف خودش گفت که دومین سفر دلسوزانه عید قربان از ایران به طور رسمی آغاز می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا