حوادث

تکذیب ارتباط فرد توهین‌کننده به دختران کرمانشاهی با نهادهای امنیتی و اطلاعاتی

به گفته مدیرکل امنیت و اجرای قانون کرمانشاه ، فردی که به شهروندان کرمانشاه توهین و تحقیر کرده است ، هیچ رابطه تجاری و کاری در کرمانشاه ، یکی از خدمات امنیتی کرمانشاه ندارد. انجام داد

Sun News

جمعه شب ، ناسلملام مرادی با تکذیب اینکه این مرد با منطقه و سازمان های امنیتی و اطلاعاتی کشور دیدار کرده است ، ادعا کرد که او و همسرش به دلیل خوب و بد در یکی از محلات کرمانشاه زندانی شده اند. این زن غیر اخلاقی بود که همسر خود را به سرویس اطلاعاتی معرفی کند و در پی شورش زنان از او عذرخواهی کند.

وی افزود: “این پرونده به دلیل حضور چند ساکنان و پلیس به اتمام رسید. با این حال ، ویدئویی از این واقعه در شبکه ای منتشر شده است که توسط این شبکه و شبکه های احزاب مخالف و مخالف استفاده شده است. ” آنها گفتند. به دنبال انتشار این فیلم ، سرویس اطلاعاتی ولسوالی با آگاهی و احساسات آن را از نزدیک دنبال کرده است.

فرد متخلف را از تماس با ادارات امنیتی و اطلاعاتی کرمانشاه منع کنید

وی گفت: “ما رفتار این انسان را محكوم می كنیم و باید در انجام این وظیفه الهی برای حفظ نیكوها و جلوگیری از شر ، به عزت و احترام مردم احترام بگذاریم.”

سرانجام ، مرادی ضمن تمجید از آگاهی کارگران در مورد کرامت انسانی در چنین مواردی ، اظهار داشت: “ما باید مراقب باشیم که با تبلیغات و خصومت مرعوب نشویم. آنها واقعاً با ما همدرد نیستند.”

دکمه بازگشت به بالا