حوادث

اولین جلسه دادگاه مدیرکل سابق ورزش و جوانان فارس برگزار شد

دانا نیوز / فارس اولین جلسه رسیدگی به پرونده مدیرکل سابق دولت ورزش و جوانان و 5 متهم در دادگاه کیفری شیرا دوم به گوش رسید.

مدیرکل سابق وزارت ورزش و جوانان به جای قاضی محمد مهدی محمود در اولین جلسه دادگاه تجدیدنظر در فدرال روز سه‌شنبه 22 ژوئیه در دادسرای 2 جنایی سیرا جایگزین شد.

با استناد به روابط عمومی در حوزه دادگستری فارس ، ESAT گزارش داد كه تحقیقات در مورد این پرونده در چارچوب آیین دادرسی كیفری انجام شده و با حضور متهمان و وكیل مدافع صورت گرفته است. اتهامات مربوط به رشوه ، رشوه و رشوه داده شده بود که برخی از آنها توسط دادستان عمومی و انقلاب شیرا مورد بررسی قرار گرفت.

مامامودی پس از خواندن کیفرخواست علیه نماینده دادستان در شعبه 2 جنایی شیراز ، به متهمان کمک می کند تا پرونده را درک کنند و استدلال های یکدیگر را درک کنند ، در هر مورد ارتباط یکدیگر را بررسی کنند و روابط یکدیگر را با یکدیگر بررسی کنند. به آنها برای انجام دفاع خود پرداخت می شود.

وکلای مدافع متهمان از دادگاه خواستند که به آنها فرصت بدهد تا به درستی از موکلان خود دفاع کنند.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا