اجتماعی

تمرکز وزارت بهداشت بر گروه های پرخطر جامعه در مواجهه با کرونا

وی تصریح کرد: تمرکز کره بر اهداف و آسیب پذیری های جامعه است و کاهش فعالیت این افراد در جامعه حائز اهمیت است.

طبق گفته ENA ، در این نشست بویژه در ماه های آینده وزیران بهداشت ، معاونان و مدیران تشكیل خواهند شد. …

دکتر سامی نامیکی گفت: “در شرایط فعلی ما باید به اقدامات بلند مدت برای تقویت نیروی انسانی در حوزه سلامت نگاه کنیم.” هنگام بستری شدن بیماران در بیمارستان ها ، چیزی مهمتر از مراقبت مناسب نیست.

وزارت بهداشت بر چهره کره و آسیب پذیری بالای آن تمرکز دارد

وی افزود: “در ماه های آینده ، ما روی بخش های هدف و آسیب پذیر جمعیت ، که بیش از 60 سال سن دارند و کمتر از هشت میلیون نفر آلوده هستند ، تمرکز خواهیم کرد ، زیرا تنها 12.3٪ از مرگ های ناشی از VV 19 مربوط می شوند. افرادی بودند که پیر یا کم وزن نبودند و دلایل دیگری مانند چاقی داشتند و بقیه در گروه های پرخطر بودند.

توجه به کاهش ترافیک گروه های پرخطر و پرخطر در جامعه توجه شده است

وی گفت: دولت الكترونیك باید هوشیارتر باشد ، آموزش از راه دور و داروی بیشتری باید برای آنها اعمال شود و در مورد آنها باید مراقبت بیشتری انجام شود زیرا این امر به كاهش اهداف هدف و ترافیك آسیب پذیر در جامعه كمك می كند. .

نامیکی با بیان اینکه تلفات در اثر بیماری قلبی و سکته مغزی در حال افزایش است ، گفت: کیفیت بیمارستان ها تأثیر قابل توجهی در بهزیستی بیماران HIV-19 دارد. این امر به طور فزاینده ای نشانگر مراقبت مناسب از 19 بیمار کووی است.

وی گفت: “طرحی جامع برای ایجاد نیروی کار حرفه ای در بخش بهداشت در ماه های آینده تهیه می شود. یکی مربوط به اشتغال است ، اما در برخی مناطق به دلیل عدم آموزش یا تعداد نامناسب مدیریت تیم ویژه و فنی در کشور ، کاستی داریم.

وزیر بهداشت یادآور شد: “با حمایت پرستاران ، بهداشت ، آموزش ، توسعه و آژانسهای پزشکی و همکاری پروفسور ایرج فاضل و دکتر لارجانی ، بسته ای برای رسیدگی به منابع انسانی تهیه شده است که امیدوارم دیر یا زود این کار را انجام دهند. نظرات کارشناسان خلاصه می شود.

در این جلسه مناسب است گزارشی مفصل و مفصل از وضعیت کار و نیازهای پرستاران ، پزشکان عمومی ، رادیولوژیست ها ، متخصصان و پزشکان پس از زایمان ، آزمایشگاه ها و داروخانه ها ارائه شود. ارائه شده توسط اعضای وزارت بهداشت. جلسه بررسی شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا