استان ها

3 محصول تحقیقاتی در مسیر دانش‌بنیانی/ «ونتیلاتور»های خانگی ساخته شد

رسول صادقی در مصاحبه با شبکه خبری منطقه ای آنا ، در مورد ایجاد مرکز توسعه ، دستاوردها ، فعالیت ها و برنامه ها با دانشگاه آزاد صحبت کرد. این کار با پشتیبانی شعبه ایساهان (کوراگان) رسما افتتاح و فعالیت خود را آغاز کرد.

به گفته این مقام مسئول ، شعبه دولابابا مرکز توسعه دانشگاه برداشت اسلامی بیشتر مربوط به مهندسی و علوم کشاورزی است. اما همچنین امکان جذب بدن اصلی در بشریت نیز وجود دارد.

وی در این مرکز درباره تعداد هسته ها ، بخش های فناوری و شرکت های دانش بنیان توضیح داد: مرکز توسعه دانشگاه آزاد اسلامی ، شعبه دالابابا دارای 15 هسته فناوری و یک شرکت فناوری فعال است. برخی از این کدها کالاهای دانش بنیان را ارائه می دهند ، بنابراین انتظار داریم برخی از این محصولات سال آینده به سطح ثبت نام شرکت های دانش بنیان و دانش محور برسند.

به گفته دولابابا شعبه ، مدیرکل مرکز توسعه دانشگاه آزاد اسلامی ، درباره محصولات (دانش محور) یا اکتشافات علمی شگفت انگیز این مرکز: ما اکنون محصولات زیادی داریم که بر اساس دانش آنها به مرحله می روند. یکی از این محصولات صابون ماشین شویی است که برای تمیز کردن خودرو با استفاده از این مواد نیازی به آب نیست.

ایجاد یک بستر نرم افزاری برای گروه های مبتدی

Sadigin ادامه می دهد: محصول دوم مربوط به حوزه IT و اینترنت است که برای کنتورهای هوشمند آب است. محصول سوم مربوط به سیستم عامل های نرم افزاری خاص برای گروه های مبتدی است. این سه محصول در دست ساخت است.

وی گفت: با کمک باشگاه محققان جوان ، ما تلاش می کنیم تا برای دانشجویان تدریس کنیم و چگونه ایده را به محصول تبدیل کنیم و در آینده تجربیات موفقی را برای آنها رقم بزنیم. ما باید این موضوع را تصویب کنیم تا آنها بتوانند کارآفرین شوند و پتانسیل خود را برای تبدیل ایده ها به محصولات تقویت کنند.

واحد دلارآباد

وی گفت: “ما با اعضای هیئت امنای این مناطق صنعتی رابطه خوبی داریم و سعی خواهیم کرد تا به مهمانی های مختلفی برسیم.” فعالیتهای تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) را برای ایجاد محصولات جدید دانش بنیان ایجاد کنید که به صنایع افزوده شود و فارغ التحصیلان دانشگاهی را به خود جلب کند.

طراحی و ساخت چندین محصول برای درمان بیماری عروق کرونا ویروس قلب

در مرکز توسعه خود ، سدین در مورد حرکت و تولید تاج برای مبارزه با تاج گفت: از ابتدای شیوع کرونا ویروس ، فناوری توسعه یافته است. یکی از کابین ها سموم دفع آفات را با کانال ضد آفت و یک دستگاه دستی دستی طراحی کرد. همین هسته وارد محفظه تهویه شد و با نمونه گیری در دانشگاه های محلی مانند آکسفورد و کمبریج ، یک دستگاه تنفس خانگی ساده ایجاد کرد.

وی افزود: “این شرکت لباسشویی که قبلاً جزئی از این فناوری در دانشگاه دالابادآباد بود ، نیز مجوز تولید این مواد را دریافت می کند. سازمان غذا و دارو برای معالجه بیماران قلبی دارای مجوز از سوی سازمان غذا و دارو است.

از دانش آموزان دعوت کنید تا در کارگاه های آموزشی شرکت کنند

من می خواهم از معاون صدراعظم مرکز رشد و توسعه ، محمد باتاهیر و رئیس جمهور زاها حیرا بخاطر حمایت از آنها تشکر کنم.

ما اکیداً توصیه می کنیم که همه صنایع و تمامی بخشهای فناوری با این مرکز ارتباط برقرار کنند. این مرکز از پتانسیلهای بسیار خوبی برای ایجاد دپارتمانهای تحقیق و توسعه مرتبط با صنعت به منظور ایجاد رابطه تنگاتنگ بین صنعت و آکادمی آموزش برخوردار است. در برخی مناطق ، اگر برنامه اقتصادی مبتنی بر دانش اقتصادی تدوین شود ، دانشگاه به راحتی می تواند از این طرح حمایت کند و در تولید شرکت کند. و در نهایت آنها منجر به همکاری بسیار خوبی می شوند.

وی افزود: “من از دانشجویان می خواهم كه در كارگاههای تشویقی كه در مركز توسعه برگزار می شود شركت كنند.” این کارگاه ها به دانشجویان کمک می کنند تا در مسیر کارآفرینی حرکت کنند و از تجربیات موفق استفاده کنند و از تجربیات موفق یاد بگیرند و مسیرهای آینده خود را بهتر و واضح تر انتخاب کنند.

انتهای پیام / 4103/4062 /

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا