حوادث

ابتلای ۹۰ نفر از کارکنان مترو تهران به کرونا

Sun News

مدیر عامل شرکت Tahira Metro، Farush Nuchet از طرف خود در بیانیه ای درباره آمار اتوبوس های شهری در پایتخت گفت؛ در مسافرت های اخیر تعداد مسافران مترو کاهش یافته است و هم اکنون 800000 نفر هر روز از مترو شهر استفاده می کنند.

وی با یادآوری اینکه ایستگاه ها و ایستگاه های راه آهن هیچ مشکلی در زمینه تهویه مطبوع ندارند ، افزود: تجهیزات مترو قبل از بیرون آمدن کانتینر نصب شده و برای بهره برداری عادی طراحی شده است.

90 کارمند Turan Metro 90 Korona آلوده به ویروس

مدیرعامل مترو در پاسخ به این سؤال که آیا تهویه هوا مترو می تواند دلیل انتقال باشد ، گفت: “سیستم های تهویه مطبوع در ایستگاه های مترو هوا را تحریک می کنند ، محیط را خنک می کنند و به طور کلی هوا را فیلتر می کنند. تهویه هوا در قطار نیز در حرکت هوا نقش دارد و در ایستگاه نیز هنگام باز شدن قطار ، هوای موجود در ایستگاه از ایستگاه خارج می شود.

در مورد نئو هیپی ها و گرم شدن کره زمین ، می گویم بله.

وی گفت: “از زمان شیوع بیماری همه گیر وبا ، حدود 90 نفر از همکاران ما در اپراتور مترو دچار وبا شده اند و دو نفر نیز جان باخته اند.” بیشتر افرادی که در ایستگاه ها کار می کردند.

به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو طاهیرا ، تعطیلی شهر در دست شهرداری نیست و اگر دفتر مرکزی سپاه چنین موضوعی را اعلام کند ، ما موضوعی خواهیم بود اما در حال حاضر با قطار در خدمت شهروندان هستیم.

دکمه بازگشت به بالا