اجتماعی

هنگام خرید و فروش اکانت بازی‌های آنلاین باید به چه نکاتی توجه کرد؟

رئیس مرکز تحقیقات و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس FATA به کاربران در مورد بازی های آنلاین نسبت به خرید و فروش برچسب های بازی هشدار داد.

به گزارش ENA ، سرهنگ Regah ، که در تلویزیون صحبت می کرد ، گفت: “در شرایط فعلی ، کودکان ، به ویژه جوانان و برخی جوانان ، بازی های آنلاین را دوست دارند و از بازی های آنلاین استفاده می کنند.” این یک موضوع بسیار جالب برای آنها است و مشتری زیادی دارد.

وی ادامه داد: برخی از کاربران در این بازی ها به سطح بعدی می روند و می خواهند حساب خود را بفروشند. در این حالت تقلب برای مبادله حساب های بازی اتفاق می افتد ، یعنی اگر شخصی حساب را بفروشد ، آنها پس از دریافت پول ، حساب را ترک نمی کنند ، یا حساب را می پذیرند و مبلغ مورد توافق فروشنده را می پردازند ، در این صورت کلاهبرداری اتفاق می افتد.

رئیس مرکز پیشگیری از وقوع جرایم سایبری پلیس فدرال اظهار داشت: خرید و فروش حساب کاربری غیرقانونی نیست. فرض کنید خرید و فروش یک حساب کاربری یک جرم است ، زیرا جرایم سایبری می تواند حساب شخص را بفروشد ، بنابراین مردم باید نکات خاصی را بیان کنند. ” در این رابطه توجه داشته باشید.

برای جلوگیری از افتادن در دام کلاهبرداری ، مردم چه اقداماتی باید انجام دهند؟ وی توضیح داد که این مبادله باید به موقع صورت گیرد و این براساس اعتقاد طرفین است. علاوه بر این ، راه حل های فنی وجود دارد. بعضی اوقات به نظر می رسد که شخص شخصاً حساب بازی را پذیرفته است. این حساب هنگام دریافت حساب بازی به صورت آنلاین در حساب ایمیل شما فعال می شود. فروشنده باید اکانت پست الکترونیکی خود را به سایت ارسال کند و به محض دریافت ایمیل و اکانت ، بازی مطمئناً در دست اوست ، اما رمز ورود بازی و حساب با حساب و ایمیل جدید انجام نمی شود. در بعضی موارد ، فروشنده از دست می دهد که دوباره حساب بازی را از دست بدهد و کلاهبرداری تا زمانی که فرد حساب کاربری را به دست آورد ، به صورت دیگری حساب را می گیرد.

در مرحله بعد ، “خریدار باید بلافاصله پس از خرید رمز عبور را تغییر دهد ، حساب را با حساب بازی جدید همگام سازی کرده و تنظیمات سفارشی را انجام دهد تا بر این اساس از حساب کاربری محافظت کند.”

رئیس مرکز تحقیقات و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فدرال گفت: موارد متعددی در این منطقه گزارش شده است و وی چندین شکایت را به پلیس فتا تسلیم کرده است. قضات می توانند در این پرونده عدالت بخرند.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا