اجتماعی

هشدار پلیس آگاهی درباره پیامک های ناشناس واریز پول

رئیس پلیس تأمین اجتماعی مهندسی نسبت به جعل واریز اس ام اس هشدار داده است و از خانواده خود خواسته است قبل از انجام هرگونه بانکی جزئیات طرف مقابل را با دقت بررسی کنند.

به گزارش ENA ، سرهنگ شاه امینی کلاهبرداران با ارسال پیام های متنی ناشناس و گزارش برخی از مسائل مربوط به کار ، پیام های متنی را با موضوعات زیر ارسال کردند: “در این کارت و غیره” . وام دهندگان دوستان و آشنایانی هستند که پول مورد درخواست را بدون چک های غیر ضروری واریز می کنند.

وی افزود: “همه محققان اعلام كردند كه به دنبال دریافت پیام متنی و شباهت ها با پرداخت بدهی ها و غیره هستند ، اما قبل از انتقال پول و مشاهده سرشماری ناشناس باید اقدامات احتیاطی انجام شود.” به آنها نزدیک شد ، مطمئناً مضر نیست.

یکی از راه های تأیید صحت یک پیام متنی ، تماس با فرستنده است. ردن

به گزارش وب سایت خبری پلیس ، رئیس اداره اجتماعی پلیس ناجا آقاحی از مردم خواست که از پیام های متقلبی که سعی در دریافت اطلاعات بانکی مردم یا انتقال پول به حساب های خود دارند ، مراقب باشند. از 110 مرکز فوریت های پلیسی با مظنونین تماس بگیرید.

پایان

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا