اجتماعی

کشف ۳۰۰ تن مواد مخدر طی ۱۰۰روز گذشته

جانشین فرمانده آژانس گفت: طی 100 روز گذشته بیش از 300 تن مواد مخدر در کشور یافت شده است.

طبق گفته ENA سرکار قاس رضاییه گفت: در دیدار با نماینده ارشد رهبر در استان قوشتین و رهبر نماز ، آه واض ، نیروهای پلیس در کشور عمداً امور را تحت نظر دارند.

سی ان ان با اشاره به عنوان کلی امسال به عنوان “جهش تولید” ، “سی ان ان” امسال را اعلام کرده است. یکی از دشوارترین اهداف ، جابجایی کالاهایی است که با تأیید و توجه پلیس گمرک بزرگ راه اندازی شده است. “

وی گفت: با ایجاد نیروی پلیس گمرک در جلوگیری از TIP موفقیت خوبی حاصل شده است. وی گفت: “با استقرار و استقرار این نیروی پلیس توانستیم محصولات TIP را کنترل و دستگیر کنیم.” در اطراف قاچاق اسلحه و مهمات غیرقانونی ساخته شده است و زیرساخت ها در دست ساخت هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از جنگ با اشیاء ضد سنتی سخن گفت و گفت: نیروهای انتظامی عمدا با تهدید بشریت و دین مشترک بوده اند و در این زمینه به نتایج خوبی رسیده اند.

وی با بیان اینکه مبارزه با آمار تلفات یکی از موضوعات مهم NAIA است ، افزود: در 100 روز گذشته بیش از 300 تن معتاد به مواد مخدر پیدا شده است.

جانشین فرمانده شبکه ملی امنیت ملی اظهار داشت: دشمنان وی فرهنگ ایرانی را هدف قرار داده اند و برنامه معاون سرپرست برای بحث در مورد حجاب و بهداشت در جامعه توسط پلیس و ابتکار عمل نیجر اعظم در حال اجراست و رویکردهای جدید در دستور کار است. .

وی با اشاره به علاقه مردم به جلوگیری از سوءاستفاده از مأموران پلیس به ویژه در ولسوالی های شمالی خاطرنشان می کند: “هر چهار ماه ، هر سال ، نیروی انتظامی قادر است به طور مستقل به عنوان یک برنامه قطار عمل کند.” هدف آن ایجاد است.

رازی در بحث پیرامون نظارت پلیس با اشاره به انگیزه ابتکار عمل نانزا آذر اظهار داشت: “طبق خواست خداوند ، فاز نخست پروژه هوشمند پلیس در سال جاری توسط مردم در راویوان ، پلیس و بویژه اجرا خواهد شد.” این امر باعث کاهش هزینه های خدمات ، افزایش بهره وری و رفع خطای کارمندان می شود.

وی گفت: دشمن می خواهد صلح را در جامعه بی ثبات كند و مردم به طور مؤثر مانع این طرح ها می شوند. .

رزی ادامه داد: “امروز ، NNA تنها جهان خواهد بود.” در شرایط خوبی قرار داره. زمانی که مردم با عشق به پلیس نگاه می کنند. طبق نظرسنجی انجام شده توسط مدافعان معبد پس از جایگاه ویژه در جامعه ، مردم خدمات فرزندان خود را در نیروی پلیس ارزیابی کردند و به این ترتیب کارکنان را خوشحال و با انگیزه ساخت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: “گروه های تافری و تروریستی ، به ویژه گروه دستگیر شده ، در اصل بخشی از همکاری های امنیتی بودند و نیروی پلیس روشن تر از بقیه نیروهای امنیتی بود.

به گفته معاون فرمانده سرقت ملی دزدی دریایی ، هیچ زیرساخت پلیس قابل مشاهده نبود. به عنوان مثال ، پروانه ساختمانی برای ساخت و ساز صادر می شود ، اما نهادهای انضباطی سرقت محسوب نمی شوند ، و به عنوان یک مهندس عمران در مورد پروانه ساختمانی اظهار نظر می کند ، یک افسر پلیس نیز چنین می کند.
انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا