حوادث

اعمال قانون باید محترمانه باشد و با مردم مودبانه برخورد شود

دانا نیوز / بوشهر رئیس پلیس فرعی بوش اظهار داشت: به همراه اعضای پلیس در سطح شهر باعث افزایش امنیت عمومی و افزایش رضایت مردم خواهد شد.

به گفته سرووار الزوری ، پلیس مفقود است ، گفت: “در سه ماه نخست امسال ، آمارها نشان می دهد که 82 درصد از مصدومان راهنمایی و رانندگی در شبکه راه هستند.” حدود 56 درصد افرادی که در تصادفات میانی و موتور سیکلت جان خود را از دست می دهند موتورسواری هستند.

وی بر نقش کلاه ایمنی در اهمیت حفاظت از زندگی موتورسواران و ساماندهی تشکل های موتور سیکلت در منطقه تأکید کرد.

پلیس گفت: “علت اصلی تصادف ، تقصیر رانندگان موتورسیکلت و عدم رعایت آنها در قوانین و مقررات است.” آیا آن است

سردار الکترونیکی ادامه داد: زندگی در نیروی انتظامی شهر باعث حفظ امنیت عمومی و افزایش رضایت مردم خواهد شد.

وی گفت: “ملاقات با مردم بسیار مهم است و جمهوری اسلامی ایران پاکستان با مردم ، مردم و عموم مردم است و در صورت لزوم اجرای قانون باید با احترام و مودب باشد.”

رئیس پلیس گفت: فرهنگ سازی و آموزش بسیار مهم است و مهم است که شهروندان را در مورد شیوه های فرهنگی آموزش داده و از تخلفات رانندگی خودداری کنیم.

موتور سیکلت به دلیل ناکافی بودن و ناامنی بودن وسیله نقلیه ناایمن با سرعت بالا و در حومه شهر است. بنابراین درصد تصادفات موتورسیکلت و خطر تصادفات بسیار زیاد است.

سرکار کوله ای گفت: “والدین نباید تا زمانی که از شرایط قانونی و امکانات لازم برخوردار باشند ، کنترل بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند و به آنها موتورسیکلت بدهند تا شاهد بهبود دائمی در تصادفات در منطقه باشند.”

ادامه نکاتی در مورد کاهش تصادفات موتورسواران: موتورسواران باید علاوه بر داشتن گواهینامه رانندگی از کلاه ایمنی استفاده کنند. از پیاده روی در پیاده روها خودداری کنید و در جهت مخالف قدم بزنید. در تقاطع ها و تقاطع ها که ممکن است به دلیل اختلال در اثر تصادف اتفاق بیفتد ، به چراغ راهنمایی توجه کرده و با سرعت ایمن رانندگی کنید. همیشه هنگام رانندگی مسافت های طولانی و متحرک را با سایر وسایل نقلیه حفظ کنید. از فعالیت های پیچیده ، دایره ای و خطرناک که خود و دیگران را تهدید می کند ، خودداری کنید.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا