اجتماعی

استفاده از مهارت سربازان در اقدامات مقابله‌ای با کرونا

رئیس ستاد ارتش در ستاد فرماندهی نیروهای مسلح درخواست کرده است که سربازان با مهارت Corrona به ارتش اعزام شوند.

سردار موسی موسی کاملی از IRN. وی با اظهار نظر در مورد بازدید خود از مراکز آموزش نظامی و نظامی ، گفت: “بر اساس پیش بینی ها و اقدامات خاص در شرایط Corona ، سربازان برنامه آموزش مهارت را ادامه می دهند و به یاری خداوند به همان هدف آموزش مهارتها خواهیم رسید.” ما امسال به 65 درصد از سربازان خواهیم رسید.

وی افزود: این بازدیدها نیز مطابق با این اهداف است و طی یک ماه در کلیه مراکز آموزشی ، اجرای مصوبات کنترل می شود. در همین راستا ، امسال تصمیم گرفته شده است با توجه به اهداف کرونا و دامنه وسیع تر ، به سربازان در محیط کار واقعی آموزش داده شود ، برای این منظور با همکاری سازمان های فنی حرفه ای در مراکز نظامی. این به سربازان کمک می کند تا بهترین و بهترین توانایی خود را دنبال کنند.

وی گفت: “وی همچنین گفت كه آزمایش منظم سربازانی كه وارد دوره تمرینی شده اند امری حتمی است و این تست ها براساس وضعیت كرونا انجام شده است.” این کار را یکپارچه انجام دهید.

وی در رابطه با بازدید از آژانس ها و آژانس های مختلف منطقه ای گفت: یکی از اهداف اردوگاه آموزشی تسهیل شرایط اشتغال و شرایط کار در حرفه ای است که سربازان پس از اتمام خدمت از آن لذت می برند. توجه شده است.

وی با بیان اینکه مشاوره و پروتکل های بهداشتی در بخش آموزش و کارگاه ها رعایت شده است ، گفت: در برخی از سخنرانی ها و کارگاه ها ظرفیت هر کلاس را نصف می کنیم. به عنوان مثال ، اگر در یک کلاس 20 نفر وجود داشته باشد ، این تعداد کاهش یافته و دو کلاس برگزار می شود.

مشاور ارشد آموزش ستاد مرکزی به ENA گفت: مهارت ارتش برای خدمت سربازی برای مهارت ها و تخصص های مورد نیاز در سراسر کشور به سه بخش طلا تقسیم می شود. و بازار کار بالاتر به دلیل مهارت های کوچک و مهارت های محدود و مهارت های برنز در مناطق محدود به نقره پرداخت می شود. در همین حال ، توانایی تعامل با این ویروس به دلیل شیوع تاج از قابلیت های طلایی در نظر گرفته شده است.

کمیل افزود: ما در این زمینه از توان تیمهای پزشکی و پزشکی جدا هستیم و علاوه بر این از همه سربازان درخواست داریم تا در امور مربوط به تاجگذاری به کمیته اعزام شوند تا امتحانات صدور گواهینامه بتوانند از مهارتهای این افراد در این مناطق استفاده کنند و از بهترین توانایی های خود استفاده کنند. شما باید از آنها استفاده کنید این افراد از همان منابع پیش بینی شده در قوانین برای سربازان آموزش دیده بهره مند می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا