حوادث

در حادثه معدن گیلانغرب چه گذشت

ایران: کرمانشاه مدیرکل بحران ارمنستان پس از توضیح جزئیات خطر انفجار گیلانغبار ، گفت: “دو نفر از مصدومین به شدت با هلیکوپتر به بیمارستانهای کرمنا اعزام شدند.”

جلیل بالی در مصاحبه با ICN ، از وقوع یکی از مین های روستای “Sittan” در بخش مرکزی شهر که در روز جمعه (4 ژوئیه) اتفاق افتاد ، تشریح کرد.

وی افزود: در زمان حادثه ، یک معدن یا یک انفجار گاز (احتمالاً) ، در اثر این فاجعه هفت کارگر و کارگر زخمی شدند. ارتش سرخ تمام سلاح ها و تجهیزات از جمله آمبولانس حاوی اکسیژن را نجات داد. آنها به سر کار آمدند اما متأسفانه یکی از آنها در این سانحه جان باخت.

وی با اشاره به انتقال شش قربانی دیگر به بیمارستان های کریر سارون و گیلاربان گفت: گفته می شود وضعیت 2 نفر نگران کننده است.

وی با اشاره به بخشنامه فرمانداری مبنی بر انتقال این دو نفر به بیمارستانهای خرمنشاه ، گفت: یكی از مصدومان توسط بالگرد ماه سرخ از كیاذ الازر به بیمارستان امام رضا (ع) و دیگری از بیمارستان گینگبورگ به بیمارستان كرشاشا 520 منتقل شد. مجروحان به همراه کیشیر شارون و گیلین به بیمارستانها منتقل شدند.

وی گفت: “این رویداد به زودی مدیریت شد و همه دستگاه های ذیربط در حال کار بودند.”

مدیر عامل بحران سمام در ولسوالی کامله ، معاون رئیس وزارت معادن و هیئتی از خبرگان ارسال شده به منطقه گفت: جزئیات این رویداد پس از تحقیقات حرفه ای منتشر می شود. این تصادف در اثر معدن یا جریان گاز ایجاد شده است.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا