حوادث

باند کلاهبرداری از نیازمندان شیراز متلاشی شد

اخبار اوبار

سرهنگ یوسف ملک زاده روز سه شنبه گفت: تحقیقات درمورد این پرونده در دستور کار مأموران اطلاعاتی ، به ویژه در استان فارس ، به دنبال یک نظارت گسترده صورت گرفت.

وی افزود: “در تحقیقات مقدماتی مشخص شده است که کلاهبرداران افراد را شناسایی و به کلاهبرداری کرده و با استفاده از موسسات و خدمات خیریه اطلاعات خود را با کلاهبرداری به دست آورده اند.”

ملک زاده ادامه داد: رانندگان با مراجعه به افرادی که قبلاً آنها را می شناختند تماس گرفتند و خود را مهربان و سخاوتمندانه نشان دادند و گفتند که مسئولان خدمات به ما این شماره را برای پرداخت وام و پرداخت وام دادند. علاوه بر ارائه اسناد ، توافق شد كه 20 میلیون روبل نقدی نیز باید به شماره حساب مشخص شده واریز شود.

به گفته رئیس پلیس ، پلیس تحقیقات تحقیقات کشوری فرشهر با اقدامات فنی و تاکتیک های پلیس توانسته 12 عضو پلیس را شناسایی و چندین مظنون را در مخفیگاه های خود دستگیر کند.

در تحقیقات مقدماتی ، متهمان با بیان اینکه متهمان یک میلیارد روبان از برندگان خودداری کردند ، گفت: “همه سناتورها به دادگاه تحویل داده شده اند.”

وی گفت: تاکنون 24 نفر مفقود شده اند و به شهروندان توصیه کرده اند که از نکات ارتکاب جرم و جلوگیری از ارتکاب جرم ، به نکات ساده اما نه مجرمان توجه کنند و هرگونه پولی را به حساب خود انتقال دهند. آنها تحقیقات انجام می دهند تا دیگران را فریب ندهند.

دکمه بازگشت به بالا