حوادث

در صورت ادامه افزایش ابتلا به کرونا، تصمیمات جدیدی اتخاذ خواهد شد

استاندار تهران در مورد کشف تصمیم جدید در اجرای طرح ترافیک گفت: “اگر ویروس کورون ویروس در استان تهران در حال رشد باشد ، تصمیمات جدیدی گرفته می شود.”

به گزارش ENA ، انیزوزوان محسن بداپی در پایان جلسه شورای راهنمایی و رانندگی تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: “امروز در استان تهران ، 1319 نفر درمورد تصادفات جاده ای و گزارش تصادفات بحث کردند.” در سال 1998 ، خیابان ها جان خود را از دست دادند و به 2244 نفر در سال 1998 رسیدند ، جایی که 6 درصد از مردم ایالت در حوادث مرگبار جان خود را از دست دادند.

او اضافه کرد: در مقایسه با 1999؛ در طی دو ماه اول سال 1999 ، 14٪ از مرگ و میرها در این منطقه گزارش شده است و 42٪ در تصادفات در ایالت طاهورا کاهش یافته است. “

وی ادامه داد: “حوادث رانندگی در ایالت طهرا به ویژه در شهرها و جاده های حمل و نقل شناسایی شده است و مقرر شده است با همکاری مسئولین و شهرداری ها این نقاط حذف شود و بنابراین ما می خواهیم حوادث رانندگی را در مقایسه با سال 1998 کاهش دهیم. بیایید همچنین مناطق تاریک مشخص شده است که باید از آن در شهرداری ها دوری کرد. موارد دیگری از قبیل ساخت و ساز پیاده ، استاندارد موتور سیکلت و نصب کلاه ایمنی برای موتورسواران وجود دارد.

استاندار تهران در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کمربندهای جنوب تهران موضوعی است گفت: “در این جلسه مقرر شد که ارائه دهندگان خدمات صلیب سرخ و اورژانس باید خود را در کمربند جنوبی تهران مستقر کنند.”

فرماندار در پاسخ به سؤالی درباره تصمیم برای اجرای طرح ترافیک فرماندار تحر گفت: استفاده از ماسک و پروتکل باید توسط شهروندان مشاهده شود. در حال حاضر بیش از 90 درصد مسافران مترو از ماسک استفاده می کنند ، اما حجم بالای مسافران در مترو و حمل و نقل عمومی ، حفظ فاصله را دشوار می کند. این ممکن است یکی از دلایل افزایش coronavirus در دامنه کوه تهران باشد. اگر در حال حاضر بهبود فاصله و پیشرفت در افراد 30 درصد افزایش یابد ، باید بیش از 50 درصد افزایش یابد. اگر این روند در حال افزایش باشد ، ما قطعاً تصمیمات جدیدی خواهیم گرفت.

وی در مورد بازگشایی سالن ها گفت: “سالن ها مانع از خوردن غذا طبق پروتکل های بهداشتی نیستند ، اما ما برای برگزاری مراسم عروسی امکانات لازم را نداریم.” حفظ فاصله اجتماعی در چنین اجتماعات امکان پذیر نیست.

محسنی بندپی گفت: “اگر به تعطیلات برگردید ، فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد ، اما معیارهای استفاده از ماسک باید در بین شهروندان بهبود یابد.” بدون شک این بسیار مؤثر خواهد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا