حوادث

عکس| ضرب و شتم شدید یک متخصص بیهوشی در پیرانشهر

رئیس ارشد عملیاتی ایران و مدیر پزشکی پیراپزشکان در پاراسوراهار گفت: “ما انتظار داریم که مجرمان برای خسارت مبارزه کنند و منتظر پاسخ قضایی محکم باشند.”

اخبار اوبار

به گفته الزیا سلیمی ، معاون رئیس جمهور روانشناس ایران و معاون رئیس سازمان نظام پزشکی ، وی توسط یك كارمند مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت. یک بیمار 33 ساله به گروهی از بیماران مبتلا به VV-19 ، دکتر ابو یبیبی حمله کرد که بسیار بیمار شد و هفت نفر را مجروح کرد.

در مورد جراحاتی که متخصص بیهوشی در حین خدمت متحمل شده است ، سلمی گفت: “من از شدت جراحات بسیار ناراحت هستم.” متأسفانه ، زخمی های بسیاری توسط دکتر ابوبیبی متحمل شد و بسیاری از استخوان ها شکسته شد. چشم آقای دکتر نیز تا این حد تحت تأثیر قرار گرفته است ، خوشبختانه اگر خوشبختانه هیچ آسیبی به چشم نرسیده باشد. این می تواند بدتر باشد.

عکس | ضربه ای جدی که توسط یک بیمار در پیراشارت به متخصص بیهوشی وارد شده است

مدیرعامل سازمان نظام های پزشکی هشدار داد که چنین اتفاقاتی می تواند به ایرانی ها در زنجیره خدمات آسیب برساند و متخصصان بیهوشی ایرانی هم اکنون بخش مهمی از درمان قهرمانان در حوزه بهداشت و پزشکی محسوب می شوند. شرایط جدی و خستگی شدید همچنان به کار خود ادامه خواهد داد. انجام این کار می تواند به کل کادر پزشکی آسیب برساند و تیمی را که به آنها خدمت می کنند ناامید و ناامید شود. این سرویس حتی می تواند برخی از مکان های از راه دور را خاموش کند. این به هیچ وجه غیر معمولی نیست و برای رسیدگی به این موارد و سایر موارد باید این افراد با احتیاط فراوان رفتار کنند.

مدیر عامل متخصص بیهوشی ایران گفت: “یک حادثه غم انگیز اتفاق افتاد و ما در تلاش هستیم تا از بروز حوادث مشابه جلوگیری کنیم.” بنابراین ، ما انتظار داریم که با پیشرفت متخصصان در شهرها ، ایمنی و حفاظت از همه شرکا بهبود یابد. سوال ما این است که چرا بیمار آنقدر زیاد است و چرا او بلافاصله به حمله آسیب زای پاسخ نمی دهد. اگر خدا این کار را نکند ، این همکار خواستار صدمات جبران ناپذیری متحمل می شود ، چه کسی مقصر است؟ به نظر می رسد بهتر است ماموریت و خدمات این پزشک را در آن شهر انجام داده و آن را به شهری که می خواهید برای جلوگیری از آسیب روانی منتقل کنید ، منتقل کنید. البته صحبت با مجرمین ، آنچه باید انجام شود و در شرایط فعلی ، گفتگوی آسانی نیست و انتظار یک روند قضایی محکم را داریم. این یک موضوع خصوصی نیست و در مورد حمایت از جامعه بهداشت عمومی و جامعه پزشکی و عموم مردم است.

عکس | ضربه ای جدی که توسط یک بیمار در پیراشارت به متخصص بیهوشی وارد شده است

دکمه بازگشت به بالا