اجتماعی

لایوهای جنجالی زیر ذره‌بین پلیس/ افزایش برخورد با هنجارشکنان

در چند روز اول امسال ، جداسازی اپلیکیشن ها منجر به افزایش استفاده از شبکه های سایبری گروه های شهروندی و شبکه های اجتماعی شده است و این موضوع و شاید دیگر موضوعات اجتماعی باعث شده است که پخش مستقیم و مکالمات دو نفره در اینستاگرام محبوبیت بیشتری پیدا کند. پس از پایان ، چرخه ادامه می یابد و در این میان برخی از افراد با سبک زندگی بی تحرک به دنبال جلب توجه و افزایش پیروان هستند. اینستاگرام دوست دارد ، محتوا برخی از متخصصان اجتماعی را هشدار می دهد ، و پلیس اکنون اعلام کرده است که به دنبال این مسائل است.

Serdar Ali Zalgardi ، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران ، گفت که با N.I همکاری داشت. وی در مصاحبه ای با تشریح برخی مطالب در برخی از پست های زنده و اینستاگرام خود اظهار داشت: یکی از اقدامات انجام شده توسط پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در طول یک سال گذشته بررسی و نظارت بر مکان است. خیال انگیز است و ما استخدام خود را در این زمینه به روش های مختلف و منحصر به فرد مانند روستاها و سارقین ، فروشندگان و فروشندگان سلاح گرم ، هکرها و مردم شناسان انجام می دهیم.

با توجه به یافته ها با متخلفین با همکاری دادگستری برخورد خواهد شد و افزود: این اقدامات به طور کلی یافته های ما را در سال جاری 35 درصد افزایش داده است. دلیل آن این است که در زمینه علم اینترنت می توانیم سیستم ذهنی خود را افزایش داده و فعالیت های حرفه ای خود را افزایش دهیم.

رئیس پلیس ایمنی عمومی پاتولوژی بزرگ گزارش داد که پلیس با افرادی که در رفتارهای ناعادلانه و نامناسب در اینستاگرام یا مستهجن انجام می دهند ، درگیر می شود. وی گفت: “ما در این زمینه آن را انجام خواهیم داد و این مسائل ما بوده است.” ما با دستگاه قضایی به توافق رسیده ایم و خوشبختانه رشته خوبی در این زمینه داریم.

زالگادی گفت: “در جلسات ما با دستگاه قضا ، این افراد فراخوانده شده اند و عده ای نیز به طور قانونی با آنها برخورد شده اند.”

وی همچنین درباره فعالیت های پلیس فتا گفت: “پلیس فتا نیز وظیفه خود را در ملاء عام انجام می دهد و همانطور که گفتم ما در این زمینه بسیار حرفه ای هستیم.”

پلیس امنیت عمومی تهران به هکرها هشدار داده است که از اقداماتی که می تواند به افکار عمومی آسیب برساند ، خودداری کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا