حوادث

ماموریت پلیس مصداق عینی امر به معروف و نهی از منکر است

کمیساریای پلیس امنیت ملی امنیت ملی از طرف خود گفت ماموریت پلیس نمونه خوبی برای حل خیر و جلوگیری از شر است.

براساس گزارش CNN و همانطور که از شبکه خبری پلیس ، سرگئی محمود ماسامی خلیج گزارش شده ، نیروی پلیس UNGN یکی از وظایف اساسی امر به معروف و نهی از منکر است. بگذار مردم زندگی کنند.

وی نیروی انتظامی را انکار فلسفه خوب در جامعه توصیف کرد – این اعتبار مستلزم آن است که افسران پلیس با رعایت قوانین اسلامی و اعمال محدودیت های الهی در سازمان و جامعه به عنوان پیشگام شوند.

افسر پدافند امنیت ملی NGA افزود: با دانستن اینکه اقدامات پلیس یک نمونه واقعی از آنچه خوب است و مخفی کردن چیز بد است.

سرکار معصوم بیگی ادامه داد: پلیس بسیار مشتاق انجام کارهای صحیح و جلوگیری از شر است و پلیس با آسیب رساندن به مأموریت های حمله کننده خود ، بیشتر در معرض این اصول قرار دارد. این امر به این دلیل است که مراکز اجرای قانون به ویژه ایستگاه های پلیس و پاسگاه ها باید بسیار محتاط باشند تا فعالیت های سنگین و عاطفی کوپن ها به درستی انجام شود.

معاون پلیس آگاهی با یادآوری بیانات حضرت علی علی (ع) رهبر انقلاب اسلامی ، گفت: “بدون تغییر ویژگی های جامعه مطابق با روایات دینی امکان بهبود عمومی وجود ندارد.” به همین ترتیب ، مدیران باید برای سایر کارمندان که تجربه و پشتکار بیشتری در رسیدگی به مسائل دینی و مذهبی دارند ، الگویی باشند.

وی افزود: اگر فراتر از زبان کار کنیم و به دستورات دینی کار کنیم ، در تحقق این وظیفه و اثربخشی آن نقش ایفا خواهیم کرد.

رئیس پلیس NFD گفت: این امر وظیفه عمومی است که به امر به معروف و نهی از منکر احترام بگذاریم ، خاطرنشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر بین شرعی و ممنوعیت های الهی در برابر شر است. آن را کارآمد و مؤثر کنید.

سردار معصوم بیگی اهمیت توجه به عزت انسانی را در انجام این وظیفه می داند و افزود: زمینه شکل گیری خوب زمینه ای برای ترغیب و صمیمیت است ، حتی اگر در این وظیفه شرعی نیکی وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه افسران پلیس باید در زمینه بهداشت و بهداشت مصداق داشته باشند ، اظهار داشت: داشتن پرسنل مناسب و مناسب در سازمان نه تنها به رشد و بلوغ پلیس در دوران انقلاب کمک نمی کند بلکه باعث تشویق بیشتر مردم و افزایش سرمایه اجتماعی پلیس خواهد شد. بود .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا