حوادث

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها تعطیلات پایان هفته

پلیس راهنمایی و رانندگی آژانس جزئیات محدودیت ترافیک را در آخر هفته اعلام کرد.

طبق گفته ENA روز چهارشنبه ، 19 ژوئن و تعطیلات آخر هفته و برای افزایش ایمنی و تسهیل در رفت و آمد ، محدودیت ها و محدودیت های مربوط به ترافیک در مناطق زیر اعمال خواهد شد.

– تردد موتورسیکلت در روزهای سه شنبه ، 17 تا 24 ژوئن ، شنبه 31 ژوئن از محورهای کرج-چالول ، هراز ، فروزوک و طهرا-سنا-ماشینی ممنوع است.

– مسابقات موتورسواری پلیس و امداد و نجات برای انجام وظایف اساسی در خط ترافیک مصوب برگزار می شود.

محور کرج – چالول

الف – حمل و نقل انواع کامیون ، کامیون و وانت از محور کاراگ – چوی هنوز ممنوع است.

ب – تردد انواع وسایل نقلیه از سه شنبه تا سه شنبه ساعت 2 بعدازظهر از مرزاب به کرج (میدان امیرکیر) و تا ابتدای بخش شمالی آزاد ممنوع است. وسایل نقلیه از ساعت 15 صبح تا 2 بامداد روز یکشنبه از کراچی (میدان امیریریر) و آزادراه طهرا-شمال به مرزآباد یک طرفه خواهند بود.

ج- تردد انواع وسایل نقلیه با شروع از ساعت 12 عصر پنجشنبه ، جمعه و شنبه (29 ، 30 و 31 ژوئن) و بدون جاده کاراجا (میدان امیرکیر) و مرهک آباد (شمال – شمال) ممنوع است. در صورت اطلاع از مأمورین پلیس راهنمایی و رانندگی ، تردد انواع ترافیک از ساعت 3 صبح تا 2 بعدازظهر بین مریاببار و کارا و تهران یک طرفه خواهد بود.

محور هراز

-بعد از همه بازی های Haraldhazos ، ترافیک هنوز ممنوع است.

ب- کلیه کامیون ها و کامیون های تخصصی به جز سوخت و مواد شکننده در هراس یکشنبه (سه شنبه) تا ظهر (1 ژوئیه) ممنوع است.

ج- جمعه و شنبه (30 و 31 ژوئن) شنبه و یکشنبه (31 ژوئن و 1 ژوئیه) کلیه وسایل نقلیه از رودس به آمیل و از چهارشنبه و شنبه (30) ممنوع است. و 20 ژوئن) اگر مأمورین تا ساعت 2 بعد از ظهر روز بعد در محل مستقر شوند ، یک راه از Ab-E به رودس (منطقه موشا) وجود خواهد داشت.

با افزایش حجم ترافیک و افزایش ظرفیت و ترافیک از شمال به جنوب یا جنوب به شمال محور هراز و کرج – چونگ برای تسهیل در رفت و آمد منتقل می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا