استان ها

تقدیر امام جمعه شهرستان پردیس از بازدیدها و توجه فرمانداری از تولیدکنندگان شهرستان در سال جهش تولید/توجه به وحدت و یکپارچگی از اصول مهم جامعه اسلامی است

به گزارش خبرگزاري ترس بونا ، در هفته چهارم نماز جمعه درمورد تجسس کورونا ، نماز جمعه در مسجد الغديدير در پاريس ، از غم شهادت ائمه اطهار خبر داد. جعفر سدینگ (ع) اظهار می دارد که یکی از مهمترین موضوعات برای کمربند اهل بیت ، ترویج وحدت در بین مسلمانان است و بهترین ویژگی این همه به ما وحدت و وحدت جامعه اسلامی است. نیست .

وی با بیان اینکه این مراسم عزاداری است ، گفت: “بعضی از وسایل اندوه ما توسط دشمن ساخته شده و در مراسم امام حسین (ع) استفاده شده است. در شروع مراسم در بوتان و پارسی ، برنامه ریزی های خوبی انجام می شود و همه نمازها یکسان است. مهم است که این مراسم عزاداری مؤثر باشد.

امام حداد (ع) از حدیث نقل می کند: “مدیر جامعه مسلمانان بسیار مهم است. سیاست ملحدان به آنها آموخت كه مردم را با ایمان آزاد كنند و اجازه ندهند كه مشرک شود و مسئله آنها معنای شرك بود.

مقام معظم رهبری با استناد به رهبر 250 ساله انسانی ، گفتند: “UMO ها می خواهند با اجازه ندادن مردم و مسئولان به جایی که می خواهند و در یک جامعه مخرب فرهنگی ، اعتماد کنند.” جایگزین کردن.

وی اضافه کرد: امروز شاهد هستیم که برخی از مردم از معراج به ندای نماز اعتراض می کنند ، اما در نیمه شب رقص گناه و کتک زدن است. هیچ کس نمی تواند بشنود.

روز جمعه امام جمعه پاریس با تأکید بر فضیلت های جامعه در برابر تخریب فرهنگی اظهار داشت: “به طور کلی جامعه در چنین مواردی نسبت به تخریب فرهنگی بی تفاوت خواهد بود.” حتی افراد مذهبی نیز باید به راحتی از این امور مراقبت کنند و زاهد و بی دقتی باشند نماز شب باید غیرت شما را افزایش دهد و احساس شما را نسبت به گناه افزایش دهد.

وی افزود: در نمونه های 250 ساله انسانی ، مقام معظم رهبری می گوید کار باید انجام شود تا وضعیت نبوت در زمان افول کاهش یابد و فحشا و فساد در بین این افراد مشهور بسیار رایج است.

رهبر نماز جمعه شهر پاریش تأکید کرد: درد جامعه ما از بدگویی فرهنگی رنج می برد و این رنج ما امروز است.

وی افزود: “انقلاب ما قبل از سیاسی شدن ، یک انقلاب فرهنگی بود. بهترین فرصت برای دشمن امروز تغییر ذائقه فرهنگی مردم در فضای مجازی است و آنها در این زمینه بسیار آسان فعالیت می کنند. .

سرانجام ، دفتر فرمانداران پاركس به طور مرتب از ستاد فرمانداری پاركس برای بازدید از نهضت تولیدكنندگان تقدیر كرد: “برخی از فروشندگان فروخته شده می گویند آمریکایی ها ، اما ما مراحل ساخت را تحت جهاد امام آغاز خواهیم كرد.” با تلاش خودمان و رهبری مناسب می توانیم یک جامعه ایجاد کنیم.

در مورد هفته جهاد-کاشاویزین و امامت امام رحمان: تلاش و فرمان امام خونیانی نعمتهای بسیاری را به همراه آورد و جهان را تحت تأثیر قرار داد.

نگرش کردها و دشمنان ایران ، ایران را تغییر داد ، اما تا سال 2000 نگذشت. در سال 1979 ، این جهاد درگذشت و اگر ادامه یابد ، امروز نتیجه بسیار مثبتی و مثبت خواهد داشت.

وی با تأکید بر توسعه مجدد یک سرمایه گذاری پایدار ، گفت: “تورم امروز امسال به ویژه زیاد است. وی گفت: “ما شاهد افزایش قیمت در بازار خودرو و مسکن هستیم ، افراد فقیر متحمل رنج بسیاری هستند و باند مافیا باید با دقت کنترل شود.”

5555

دکمه بازگشت به بالا