اجتماعی

چگونه لباس‌هایمان را کرونازدایی کنیم؟

اگرچه تاجگذاری در کشور وجود دارد ، مشاغل و فعالیتهای اقتصادی آغاز شده است و افراد زیادی مجبور هستند در طول روز ساعاتی را در خارج از منزل بگذرانند و در این ساعات ممکن است ویروس را در زمانهای مختلف تجربه کنند. بنابراین باید بدانیم که چگونه لباس خود را بپوشیم.

طبق گفته ENA لازم به ذکر است که هیچ توصیه ای برای پارچه کردن پارچه در طی مراحل برش با الکل وجود ندارد. بر روی سطح نرم ، ویروس مخلوط طولانی تر برای زنده ماندن در آن صفحه است. امید به زندگی کروناویروس روی لباس تقریبا 24 ساعت است.

البته ویروس در پارچه خیلی بیشتر دوام نمی آورد بلکه روی پلاستیک و فلز بیشتر طول می کشد. همچنین اگر لباس طبیعی تر باشد ، ویروس در برابر آن مقاومت کمتری دارد. بنابراین سعی کنید این بار لباس های کوچکتر و بدون دکمه و دکمه بپوشید. و از اسکارهای سخت در شرایط خوردگی استفاده نکنید.

بعد از ترک ، لباس را در نزدیکی درب آویزان کنید و بگذارید یک روز بماند. لازم نیست هر روز لباس خود را بشویید. هنگام پوشیدن لباس خود را اصلاح نکنید. زیرا ویروس تاج می تواند بر روی آن زندگی کند و از طریق هوا به صورت امواج پخش شود.

لازم به ذکر است که تنها coronavirus آلوده شده و وارد خانه شده است. بنابراین کفش های خانگی را نیاورید و به خانه بروید. کفش های خود را برداشته و روی کفش بگذارید و ببندید.

طبق گفته های ایستگاه تلگرام و بادا ، اگر کسی می خواهد لباس های خود را بیرون بکشد و روی مبل بگذارد ، بهتر است یک پارچه نخی را روی مبل بگذارید یا صبر کنید تا پارچه یک روز یا بیشتر طول بکشد. لازم به ذکر است که کلیه صابون های معمولی موجود در بازار ویروس را از بین می برند ، بنابراین لباس ها یا پارچه را در پودر و مایع شستشوی مرتب بشویید و در یک تبلیغ ضد ویروس شستشو نکنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا