بین الملل

برادر جورج فلوید در کنگره: به رنج سیاه‌پوستان پایان دهید

یک برادر جورج فلوید ، که در هنگام دستگیری در مینسوتا توسط یک افسر پلیس سفید کشته شد ، به کنگره خواستار تصویب قوانینی برای بهبود رفتار پلیس شد.

طبق گزارش ENA ، فلوزل فلوید روز چهارشنبه از کمیته دادگستری ایالات متحده خواست تا “رنج سیاهان را پایان دهد”. وی به قوه مقننه توصیه کرد زندگی برادرش را هدر ندهد.

وی به قوه مقننه گفت: “بگذار این کشور و جهان همان رهبرانی باشند که دنیا به آن احتیاج دارند.”

در شش شهر مانند نیویورک و بوستون ، مرگ جورج فلوید که شانزده روز ادامه داشت ، در کنگره سخنان خود را برانگیخت.

BBC News گزارش داد که جورج فلوید 25 مه در حالی که در زندان بود ، درگذشت. تصاویر منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که فلوید روی زمین آویزان شده است و با افسر پلیس درود شواین زانو زده است. مرگ فلوید با اعتراض ملی علیه خشونت پلیس علیه شهروندان سیاهپوست دنبال شد.

مجلس نمایندگان در حال بررسی یک برنامه جامع اصلاحات پلیس در سراسر ایالات متحده است.

برنامه دموکرات ها استفاده از تکنیک هایی که به زندانیان تحمیل می شود ، ممنوعیت تنفس به مأموران پلیس و ممنوعیت استخدام مجرمین با تجربه نژادپرستانه در ایستگاه های پلیس در شهرها و ایالت های مختلف ممنوع است.

مت گیتس ، نماینده مجلس جمهوریخواه ، گفت که این حزب با دموکرات ها برای بهبود پلیس همکاری می کند. کاخ سفید اعلام کرده است که برنامه دولت آمریكا برای مهار خشونت پلیس به پایان رسیده است. کلی مک کانل سخنگوی کاخ سفید گفت: برنامه دولت شامل حمایت قانونی از افسران پلیس نمی شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا