حوادث

هشدار هواشناسی نسبت به وقوع رگبار در ۱۱ استان

اخبار اوبار

سازمان هواشناسی با هشدار زرد اعلام کرد: باران و رعد و برق گاهی در بعدازظهر و عصر (20 ژوئن) رخ می دهد ، گاهی اوقات در شرق هورمون ، سودان جنوبی و بالکان ، در جمهوری آذربایجان ، آذربایجان شرقی ، اردبیل ، ژانگ ، گیلایان ، مازران ، قزوین ، البرز و سرزمین های تهران فردا ، (21 ژوئن) در استان های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، آردوب ، زنجان ، زازوین ، البربر ، تران ، گیلا و استان های مازندان و پنجشنبه (22 ژوئن) ، آذربایجان ، آذربایجان شرقی ، اردبیل ، زنجان ، جیلان ارتفاعات ، مگادندران ، قزوین پیش بینی شده است.

بسته به آب و هوا ، ممکن است افزایش ، سیل ، اعتصاب رعد و برق و طوفان برفی وجود داشته باشد. در این حالت ، آژانس هواشناسی در مورد محدودیت ها در رودخانه ها و کانال ها توصیه می کند.

هنگامی که موسسه هواشناسی به رنگ زرد هشدار می دهد ، این به معنای وقوع جوی است که می تواند مانع سفر و فعالیت های روزانه شود. این هشدار برای افزایش آگاهی عمومی است تا آمادگی لازم برای مقابله با شرایط شدید آب و هوایی را داشته باشد. از طرف دیگر مقامات از این هشدارها آگاه هستند تا در صورت لزوم بتوانند اقدامات را در نظر بگیرند.

دکمه بازگشت به بالا