استان ها

نماینده اهواز: نباید هر نقدی در رسانه را دشمنی به‌حساب بیاوریم

با توجه به اخبار آنلاین چزستان ، می گوید کریم حسینی می گوید ما یک پازل در کشور داریم اما این اسباب بازی ها در استان بسیار قوی تر ، بازتر و در دسترس تر هستند.

وی این سؤال را مطرح کرد که آیا واقعاً تعهدی برای حل مشکلات منطقه وجود دارد یا خیر. ناگفته نماند: یکی از مشکلاتی که ما می بینیم این است که مردم واقعاً به وجود و اندازه انسان شک دارند. چرا در حقیقت ، ما در کاستر به چنین موقعیتی رسیدیم؟ مردم و ایده هایی که چستین را به سطح بحران و بحران رسانده است چیست؟

به گفته حسینی ، رسانه ها باید تحت هر شرایطی پذیرفته شوند و هرگونه انتقاد نباید خصمانه تلقی شود ، “در بعضی موارد انتقاد یا عمل رسانه ها می تواند بسیار مؤثر باشد. سخنرانی نمایندگان حتی در برخی موارد می تواند مفید باشد ، به طور کلی ، فرد باید روابط را ترک کند و در مورد درد مردم منطقه بیاندیشد.

نمایندگان جامعه آواوا در مجلس شورای اسلامی تأکید کردند: ما تشخیص می دهیم که نمی توانیم به عنوان تیم در قویستون کار کنیم.

مشکلات و مشکلات منطقه که حسینی بر آن تأکید کرده است باید برطرف شود و ما باید راه حل مناسبی برای رفع هر یک پیدا کنیم. اگر کاری انجام شود نباید آن را به مردم واگذار کنیم ، اما اینها موفقیت سیستم است.

مشخص است که اولین مشکل در ایالت چستستان عدم کنترل است. سوءاستفاده ، فساد و تا حدی حل و فصل مناقشه را می توان به راحتی در دولت دولت مشاهده کرد و متأسفانه ، این موقعیت ها با هم هماهنگ هستند. اگر بخواهیم ولسوالی وضعیت خوبی داشته باشد باید این شرایط تغییر کند.

حسینی کوتان با اشاره به لزوم ایجاد جنبش برای رسیدن به جایگاه مناسب خاطرنشان می کند: “مردم ، نمایندگان و رسانه ها باید چنین حرکتی را ایجاد کنند تا به جایگاه مناسب برسند.”

48

دکمه بازگشت به بالا