استان ها

عدالتخواهی و ظلم‌ستیزی در رأس برنامه‌های عملی امام خمینی(ره) قرار داشت

مدیر گروه آموزش دانشگاه اسلامی اسلامی عزیزآباد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مینودشت ، اوب ساریلو گفت: ظهر امروز در شعبه امام كوشینی نمایشگاه ، هدف از این نمایشگاه معرفی دانش آموزان ، اساتید و كاركنان دانشگاه به انقلاب اسلامی در مسائل اخلاقی ، هنری و حقوقی بود. وی گفت: “امام كوهومینی در رأس برنامه ها و سلوك سیاسی خود یك انسان تندرو ، عدالت خواه و ضد ستمگر بود.”

وی با بیان اینکه توجه به عقاید و دستورالعمل های امام خمینی (ره) پایه و اساس موفقیت انقلاب اسلامی است ، گفت: انقلاب اسلامی ایران یک حقیقت روشن و زنده به حساب می آید و نه تنها این. برای ما ایرانی ها ، بلکه جهت و امید بسیاری از مردم در سراسر جهان است.

به گفته مدیر گروه اسلامی دانشگاه عزیز دانشگاه میناداش ، امام مشاغل مهم را به عنوان بقایای صالح رها می کند. ” علوم اسلامی “یا او نوشت.”

وی با بیان اینکه نوشته های امام را می توان به چشم اندازهای مختلف تقسیم کرد ، گفت: این طرح در تبیین دیدگاه و ترویج آثار آن بر اساس اطلاعاتی که خواننده ارائه می دهد ، نقش دارد.

انتهای پیام / 4078 /

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا