حوادث

انبار نوشیدنی‌های فاسد در شرق تهران لو رفت

اخبار اوبار

در مصاحبه با CNN ، Coller Saddu فرد در اوایل ماه جاری در خبری اعلام کرد که مأموران پلیس از انتظار و تعداد زیاد نوشیدنی های پوسیده و یک روز انبار در انبار آندرا خبر داده اند. گزارش دریافت شده دقیق بود.

وی در ادامه اظهار داشت: در همین راستا با دستگاه قضایی هماهنگی حاصل شد و پس از دریافت پروانه بهره برداری ، مأموران پلیس با نمایندگان متخصص زنان و متخصصان بهداشت به انبار رفتند و بیش از 6000 کوارت نوشابه و 2300 لیوان کیک دریافت کردند. و آنها گزارش دادند كه خسارت وارده به این موارد توسط یك متخصص بهداشت تأیید شده است.

به گفته سدید فورد ، وی اظهار داشت كه می خواهد براساس اولین شواهد مبنی بر انتشار این فروشگاه در دادگاه ، این محصولات را بفروشد و در این حالت شخصی نیز دستگیر و به ستاد پلیس منتقل شد و هنوز در دست بررسی است. پرونده برای ادامه تحقیقات به دادسرا ارجاع می شود.

مسوولان اخلاق و ایمنی عمومی در استان تهران شرقی گفتند که ارزش کالاهای موجود در ریل 300 میلیون روبل بوده است و پلیس اجازه نمی دهد که اساتید با مردم و سلامت جامعه بازی کنند. مردم نیز باید هوشیار باشند و اگر غالباً در معرض چنین فروشی ارزان ، غالباً در پیاده روها و پیاده روها باشند ، باید بدانند که فاسد و منسوخ شده اند.

دکمه بازگشت به بالا