اجتماعی

کرونا تمام نشده است/ خستگی شهروندان از اجرای پروتکل‌ها، نگران‌کننده‌ترین خطر درباره کروناست

به گفته فرمانده مرکز عملیات بیماری کورنا در سطح شهر تهران ، ضعف در اجرای پروتکل های بهداشت ملی آنقدر جدی است که بیماری “باید به همان اندازه جدی تر از آن فکر شود که اگر در پایتخت فوت کرده بود”.

به گزارش EZA ، دکتر الزیزا زالی روز دوشنبه (11 ژوئن) در مصاحبه تلویزیونی مستقیم گفت: 171 بیمار در مرکز پزشکی تیارا از بیماری قلبی رنج می برند و 72 بیمار در منطقه هستند. مراقبت ویژه ای ارائه می شود.

وی گفت: طی 24 ساعت گذشته ، در کل 294 بیمار از بیمارستان های منطقه مرخص شده اند ، افزایش جدید تعداد بیمارستان ها نسبت به روز گذشته و تعداد کل بیماران تازه بستری شده کمی بیشتر از روز گذشته است. ، افزایش 3٪

به گفته دکتر زالی ، “نسبت بیماران بستری شده در بیمارستان پس از اعزام به بیمارستان چون بیماران از 24/7 ساعت از 3.7 به 5.6٪ افزایش یافته است. این افزایش اندکی را نشان می دهد.

وی افزود: براساس این آمار ، تعداد مراجعان در اتاق مشتری و مراکز مراکز درمانی نسبت به 24 ساعت گذشته در بخش جدید کمی افزایش یافته است.

وی ادامه داد: مهمترین عامل برای کاهش شیوع این بیماری مرتبط با بیماری عروق کرونا قلب ، جدی گرفتن آن است.

دکتر زالی ادامه داد: خطر بیماری عروق کرونا از کشور و استان تهران برداشته نشده است ، و از آنجا که تهران یکی از شهرهایی است که هر روز عفونت های جدیدی دارد ، این گزارش ها حاکی از آن است که کرونا هنوز هم بدترین وضعیت در پایتخت است.

وی افزود: تحمل و عدم تحمل کلیه اقدامات بهداشتی توسط شهروندان می تواند منجر به کمبود فضای اجتماعی و افزایش بیماری های عفونی شود.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کورونا در شهر تراها گفت: کرونا در تهران به پایان نرسیده است و مسئله هنوز باید در بحث کرونا جدی گرفته شود.

شهید ، گزارش روابط عمومی در موسسه علوم پزشکی دانشگاه هشتی ، در این باره می گوید: زلی می گوید: “ما هنوز هم می خواهیم با در نظر گرفتن تغییرات شناور در آمار ، کرا را به درستی کنترل کنیم.”

وی گفت: “مهمترین عامل این بیماری همه گیر این است که آنها در مراکز شلوغ ، به ویژه بدون استفاده از تجهیزات محافظ ، یافت می شوند. برای اینکه بتوانیم میزبان های جدیدی بدست آوریم باید در محافظت از خود در برابر این ویروس توجه بیشتری داشته باشیم.

وی گفت: محور اصلی شیوع این بیماری عدم اجرای پروتکل های بهداشتی شهروندان و خطر ابتلا به بیماری های قلبی است.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا