استان ها

«کریم تاکسی» ظرفیت‌های مازندران را به خوبی معرفی خواهد کرد

به گزارش بور و خبرنامه در روری. “کرایه تاکسی” یکی از پروژه هایی است که برای شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد مردم مازندرا در روزهای آینده لازم است.

این سریال مهیج در 78 قسمت پخش می شود و از یکی از شبکه های معتبر دنیا پخش می شود.به گفته کارگردان این سریال ، جیلییمرا آباگوسا ، 26 قسمت اول این سریال در مابقی ایالت مازندرا قرار دارد.

خبرنگار خبرگزاری متولد و خبر این سریال گفتگوی مختصری با غورزا اباغگر ، نویسنده و کارگردان این سریال داشت که برای انتخاب بازیگران محلی می توانید در زیر در سایت آزمایشی بخوانید.

آبیزز جزئیات سریال تاکسی کرمان را توضیح داد: این سریال مربوط به حدود یک سال پیش است. این کار در سال 2016 به مرحله اجرا درآمد و من خودم را از انجام این سریال به دلیل فوت پدرم در آن زمان در هنر خود دوری کردم و اکنون پس از گذشت چند سال ویرایش فیلمنامه و ایجاد تغییرات برای ایجاد یک سری تغییرات. ما برای تهیه مراحل اولیه کار به مازندران آمده ایم.

این کارگردان افزود: بازیگران بومی سریال کریم تاکسی بومی هستند. این سریال دارای 112 بازیگر است و 20 بازیگر در همه سطوح هم تراز هستند و ما می خواهیم این سریال استعدادهای نوظهور را در دنیای هنر هفتم به نمایش بگذارد و این یکی از دلایلی است که باید در شناسایی و به دست آوردن استعداد در ایالت مرندرا تمرکز کنیم.

آلبازسمی تأکید کرد که به مازورانرا علاقه مند است. تمام تلاش من این است که از این منطقه زیبا و با استعداد خوب استفاده کنیم و بعد از پخش سریال و بینش مازارا ساخته شده ، من مطمئن هستم که شاهد رشد سرمایه گذاران مانند اقتصاد ، گردشگری ، هنر ، ورزش و موارد مشابه خواهیم بود. مازندرا بیش از 70 جاذبه گردشگری نمونه دارد و اگر فکر می کنم هر منطقه و یا پروژه تلویزیونی باید پیشرفت واقعی در این منطقه داشته باشد ، همراه با اهداف دیگر ، این امر رسالت ما را برآورده نمی کند.

این کارگردان سینما و تلویزیون از طرف خودش گفت: این برنامه برای ضبط این سریال در مازندرا طی دو سال است. پیش بینی می شود ضبط حدود یک سال طول بکشد.

گلمیرزا آنبرگاسیمی هنر طنز را به عنوان یک شوخی اجتماعی معرفی می کند: فیلم باید مسائل اجتماعی را حل کند ، از آن لذت ببرد یا اقتصاد ، فرهنگ و زندگی مردم را تغییر دهد.من یک طنز قوی دارم که از فرهنگ یک منطقه خاص خدشه دار می شود و من خودم نسبت به هر فرهنگ بومی محبوب یک نفرت عمیق دارم. . سریال “تاکسی کریم” داستانی واقع گرایانه دارد و داستان های خنده دار را روایت می کند.

اولین تمرکز موسیقی ماسندران در این سریال ، تمرکز است: ما برای شناسایی بهتر موسیقی مازندران جلساتی برگزار کرده ایم و یکی از اهداف وی الهام بخشیدن به وفاداری علائم مشخص شده است.

سرانجام ، Anubhagasi برای دستیابی به اهداف از پیش تعریف شده مانند توسعه فرهنگی ، توسعه اقتصادی و اجتماعی ، تقویت اعتقادات مذهبی و غیره ، بازوی هنر و هنرمند محسوب می شود. ما تلاش خواهیم کرد با کمک شبکه های رسانه ای در استان مازندرا به این اهداف برسیم: امیدوارم سریال “کریم تاکسی” به اقدامات مختلفی که برای تیم توسعه ، عموم و مسئولان ارائه داده است ، افتخار کند.

عکس_2020-05-27_20-51-36

دکمه بازگشت به بالا