اجتماعی

دستفروشان و مشاغل سیار در لایحه “ساماندهی پیاده راه های پایتخت” نادیده گرفته شده‌اند

شورای شهر ، رئیس کمیسیون برنامه ریزی و معماری شهر ، از تصمیم سیستم “پیاده رو” برای تصمیم گیری در مورد استفاده از خدمات عمومی شهری و عابران پیاده از جمله پیاده و پیاده انتقاد کرده است. توجه شده است.

به گفته ENA ، محمد سحر وی ادامه داد: پیاده روهای وسیع و اماکن عمومی که می توان این اعلامیه را منتشر کرد همه شهروندان تهرانی هستند اما متأسفانه هدف شهرداری فراهم کردن مسئولیت پذیری ، ایجاد اهمیت و اهمیت در شهر ، نوشتن چگونگی نوشتن است: مطالعات انتقادی مربوط به پیاده رو. و این منجر به قدم پنجم این شهر شده است. اساسی ترین و مثبت ترین رویکردها برای توسعه بنگاه های دولتی و ارتقاء زیرساخت ها برای هزینه های عمومی در ذهن عمومی و جامعه مدنی.

امکان برگزاری اماکن عمومی در برخی از گالری ها

ساری گفت: معاون کمیسیون شورای شهر تهران و معاون برنامه ریزی شهری و معاون رئیس جمهور از معماری و سایر سازمان های ذیربط ، در این جلسه کمیسیون ها مخالف قانون ، متن و موضوعات آن هستند. وی صریحاً به استفاده از اماکن عمومی توسط برخی نیروهای عمومی اشاره کرد.

وی ادامه داد: از نخستین زمانها شاهد برخورد جیل بر روی عابران پیاده و پیاده بودیم. اجاره یا فروش موقت در پیاده روهای پیمانکاری یا موقت ، این کالاها را بدون در نظر گرفتن سایر معیارها و شاخص ها ، برای بهبود کیفیت فضای شهری ، به این آسیب های اجتماعی سوق می دهد. در شهر بسیار سنگین است.

نادیده گرفتن قوانین عمومی

وقتی این عضو شورای شهر تهران از “بهره برداری از پیاده رو شهر” انتقاد می کند ، چهره شهر و هرگونه اقدامی در پیاده روها و اماکن عمومی باید کیفیت فضای موجود در شهر را بهبود بخشد ، در این صورت در برنامه پنج ساله مباحث مهمی از جمله ایجاد برنامه ریزان شهر ، ساماندهی معابر ، اجرای کامل جاده ها ، مدیریت موبایل و مشاغل غیر متمرکز را تصویب کرده ایم ، اما با ریاضیات جدید این موضوعات مورد توجه قرار نمی گیرد. در این حساب ، تعداد کمی از معامله گران در درجه اول و مهمترین روستائیان جامعه هستند ، در حالی که سایر ذینفعان نادیده گرفته می شوند.

ساری افزود: در قرن پنجم ، فروش غیرقانونی شهری و فروش تراکم خط قرمز مدیریت شهری تهران است و با وجود مشکلات جدی درآمدی در این رابطه ، ما تصمیم برج باغ را لغو کردیم و وارد موضوع معماران و شوراهای شورای منطقه ای شدیم. ما داریم. توسعه شهری و معماری 70 درصد راه های غیرقانونی را تعطیل کرده است و این موفقیت ناشی از نظارت عمومی ، امنیت سایبری و پشتیبانی جامعه مدنی است ، اما اکنون رویکرد کاهش خدمات شهری و شهرداری ها می تواند یک ذهنیت باشد. مکان مهمی برای یک شهر.

وی افزود: جای تعجب است که عنان چنین تصمیم مهمی را برای سازماندهی مشاغل و شرکت شهردار و حقوق شخصی اتخاذ کرده است. در حالی که زیرساخت های شرکت شعبان مانع از تخلف در ساخت و ساز و جمع آوری می شود ، اجرای تصمیمات اتخاذ شده توسط آنها غیرمجاز و شهری است و هیچ تحقیق و تصمیم گیری در ماموریت سازمان انجام نمی شود. و اجرای و انتشار ماده 55 قانون شهر و جلوگیری و جلوگیری از فعالیتهای غیرمعمول و مخرب در سطح شهر. از این رو جالب است که تمرکز این دو شرکت تمرکز در اماکن عمومی و خیابان های شهر است که پایه اصلی اقدامات عمومی و شهر محور و متمرکز بر عموم است و این امر باعث می شود دید کاملی از سخت افزار و بی دقتی فراهم شود. این نرم افزار پیچیده است.

نادیده گرفتن تصمیمات گذشته شورای شهر که در حال تهیه است

رئیس کمیسیون برنامه و معماری شهر با استناد به سایر اعتراضات مربوط به قانون ، از طرف خود گفت: “مسئله دیگر نادیده گرفتن این لایحه از دیگر مصوبات شورای شهر است.” به عنوان مثال ، در تصمیم گیری برای ساماندهی مشاغل سیار و غیر متحرک ، شهرداری موظف است شاخص ها و استانداردهای مختلفی را برای فضاهای کاری موبایل تعیین کند و در لایحه موظف است مکانها و اماکنی را برای انتخاب مانند شوراها و سلیقه ها ترتیب دهد. . این مناطق ممکن است با یکدیگر تداخل داشته باشند یا فاقد بازارهای روزانه ، پارک ها ، عصرهای اکسپرس و خصوصاً زندگی شبانه باشند که یکی از پیشنهادهای مهم شورای پنجم است و در برنامه سوم تعبیه شده است. یک خلبان را برای یک سفر شبانه یا برخی از مواردی که از ریاضیات سازماندهی پیاده رو بزرگ و کامل باقی مانده است ، تهیه کنید.

تجربیات بین المللی افشاگری های خانگی نیست

وی ادامه داد: ما نباید با موضوع پیاده روها با جاده های صفر و صد درصدی برخورد کنیم و آنها را با وجود اقدامات خوب و بد بین المللی در این زمینه به عنوان مظاهر کاری که در کشورهای اروپایی انجام شده ، نمی دانیم. این واقعاً چیز خوبی است ، زیرا در بسیاری از موارد ، حقوق عمومی نقض شده است.

در حالی که این لایحه می گوید مدیریت نادرست خدمات شهری به تنهایی ، می گوید ماموریت اصلی آن مشغول نگه داشتن شهر و جلوگیری از کار تقلبی و درگیری های سخت افزاری است ، ساری گفت: “پیاده روها” باید مجدداً منتشر و مجدداً استفاده شود. مساحت کل شهر و پیاده روهای آن باید مشخص شود با تصویب قبلی و کلیه ابلاغیه این حساب باید به شهرداری تهران ارسال شود ، مقرر شد تغییرات اساسی در این حساب ایجاد شود.

وی گفت: ایجاد درآمد از خیابان های شهر و اماکن عمومی گامی منطقی و مهم برای شهر است که نیازهای واقعی جامعه شهر را برآورده می کند و به آن اجازه می دهد تا جمعیت شهر را مدیریت کنیم.

عضو شورای شهر تهران ، عضو شورای شهر به نوبه خود ، دو دیدگاه پیرامون تاریخچه شهرداری را در مورد پیاده روها و اماکن عمومی توضیح داد: “متأسفانه ، یک نظر این است که این مناطق را رها کنیم و به طور کامل نادیده بگیریم. برخی مانند موزائیک می فروشند و مشکلاتی را برای شهر ایجاد می کنند ، در حالی که برخی دیگر فقط رویکردهای دقیق هستند. اکنون زمان آن رسیده است که با اولویت بندی ذینفعان از جمله غیر کالاها ، در قالب کالاها ، رویکرد متعادل تری در حمایت از حرفه ای و مدنی داشته باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا