اجتماعی

سرکوب احساسات؛ سبب بروز خشم

متأسفانه خشونت در زنان و مردان در جامعه ما رخ می دهد. با اعلام این خشونت نه تنها از زن و مرد حمایت می شود بلکه موارد خشونت نیز تشویق می شود ، بنابراین جوانان که بخش بزرگی از جامعه را تشکیل می دهند باید دوست داشته شوند. “و او به خود گذشتگی آموخت و به آنها آموخت که با عشق چه کار کنند و چگونه می تواند زندگی را تحت تأثیر قرار دهد. اگر بتوانیم به فرزندانمان بیاموزیم که در عشق و خشونت زندگی کنند ، خشونت در جامعه به طور خودکار کاهش می یابد.”

به گزارش ENA ، شیوا مورگادام ، عضو هیئت مدیره دکتری مدیریت و فرهنگ سازی انجمن مدیریت علمی ، در یادداشتی نوشت: احساسات و عصبانیت:

فرهنگ ایرانی همیشه به عشق منتهی می شود. پیغمبر بزرگ پیامبری است برای دعوت از مهربانی. در حقیقت فرهنگ و دین ما عشق و مهربانی را دعوت می کنند که تنها راه شورش است.

خشم یکی از رایج ترین احساسات انسانی است که هرکسی تاکنون در زندگی شخصی خود تجربه کرده است. عصبانیت ناشی از برآورده نشدن نیازهای ما است در واقع موانع رسیدن به آن خواسته ها باعث می شود فرد احساساتی شود ، به نام عصبانیت نامیده می شود که از فردی به فرد دیگر متفاوت است. عصبانیت همچنین در جامعه ای که دیدگاه های مختلفی وجود دارد ، به شکلی متفاوت دیده می شود.

در واقع ، خشونت را می توان با نوع فرهنگ در جامعه تعریف کرد. جامعه شناسان بر این باورند که عصبانیت یکی از تمایلات و عواطف انسانی است و دلایل فرهنگی ، اجتماعی و جسمی دارد. عصبانیت که باعث ایجاد اختلال جسمی و اجتماعی می شود باید درمان شود و عصبانیت که منشأ فرهنگی و اجتماعی دارد قابل کنترل است. تأثیرات عصبانیت به روش های مختلفی در انسان ایجاد می شود و در برخی موارد ، مدت طولانی طول می کشد تا راز در افراد پنهان شود.

به کلیه مسائل فرهنگی به آرامی پرداخته می شود و سوء رفتارهایی که انجام می شود به آرامی منجر به عصبانیت در افراد می شود. خودداری از احساسات یکی از مهمترین دلایل عصبانیت است. به عنوان مثال ، کودکان از والدین خود می خواهند که اگر والدین آنها معقول هستند ، اعتراض نکنند ، زیرا کنترل بیش از حد بر کودکان می تواند منجر به خشونت شود. هر یک از اعضای خانواده جایگاه خود را دارند و وقتی زن و مرد مقام اول خود را ندارند ، باید عصبانی شوند و اکنون مهم است که بدانید از کدام منبع سوءاستفاده برای بهبود اوضاع لازم است.

هر یک از اعضای خانواده می خواهند قدرت خود را در خانواده تحکیم کنند و اگر برعکس و مظلوم واقع شود ، خشم ایجاد می کند. بعضی اوقات مردان در مرکز خانواده قرار ندارند و این منجر به خشونت می شود.مسئولیت قرار دادن مردان در وهله اول برای کنترل خشونت نیز برای کودکان صادق است و کنترل بیش از این است. محدودیت های آنها منجر به خشونت می شود. رسانه های اجتماعی با مسائل خشونت آمیز روبرو هستند و خشونت در اکثر فیلم ها و بازی های یارانه ای شایع است.

کودکان و نوجوانان بر اساس شخصیت های فیلم و بازی ساخته شده اند ، بنابراین همه بچه هایی که از فیلم و بازی های فیلم لذت می برند بیشتر از دیگران عصبانی هستند. این کلمه همیشه مؤثر است و گاهی اوقات نتیجه منفی مثبت تر از کلمه منفی است.گاهی اوقات ما باید برای جلوگیری از خشونت آماری آمار خشونت را در جامعه خود ارائه دهیم یا گاهی اوقات حتی آمارهایی از جوامع مختلف ارائه می دهیم تا نشان دهیم خشونت فقط در جامعه ما نیست. اگرچه هدف راوی جلوگیری از خشونت است ، این آمار و ارقام زیاد و سالها برای خشونت در اجتماع معمول است ، اما او نمی داند راوی اثر منفی دارد یا وقتی جوانان شاهد خشونت زیاد هستند ، تکرار را ترغیب می کند. .

عباراتی که در طول روز از آنها استفاده می کنیم ، مفهوم منفی بسیار خوبی دارند ، مانند عبارت “Be as a دریا ، هر چیزی را که خیلی زیاد پیش رفت” پرتاب کن ، جمله ای بسیار خطرناک که امروز هنوز در اینترنت بسیار زیاد است. این روی جوانان تأثیر می گذارد. فرهنگ ما هرگز چنین طغیانی نداشته است. اگر به اشعار بزرگان توجه کنید ، می فهمید که بیشتر متون نوشته شده مربوط به راحتی و آسایش است و در این اشعار ، عشق همیشه مورد استناد قرار می گیرد. تفکر مثبت یکی از راهکارهای اصلی جلوگیری از خشونت است ، بنابراین از کلمات ، تصاویر و فیلم هایی که با آسیب های اجتماعی مخالف است به جای استفاده از کلمات ، تصاویر و فیلم های اجتماعی برای مقابله با آسیب های اجتماعی استفاده کنید.

اگر در آینده فیلمی ساخته شده است تا از عواقب خشونت جلوگیری کند ، بهتر است آن را طوری تهیه کنید که گویی در کودکی در بزرگسالی با عشق و امید بوده اند. گرفتن و عکاسی از اثرات خشونت بر برخی افراد می تواند از بروز خشونت در برخی افراد جلوگیری کند ، اما می تواند منجر به خشونت در برخی افراد بویژه کودکان و نوجوانان شود ، به منظور کاهش خشونت ، متخصصان و رسانه ها باید عشق و امید را در زندگی پرورش دهند. خشونت عشق را در خانواده افزایش دهید.

متأسفانه خشونت علیه زنان و مردان در جامعه ما اتفاق می افتد و با اعلام این خشونت نه تنها به زن یا مرد حمله می شود ، یا موارد خشونت تشویق می شود بنابراین جوانان که بخش بزرگی از جامعه را تشکیل می دهند باید دوست داشته و قربانی شوند. او به آنها آموخت و به آنها آموخت كه با عشق چه كار كنند و چه تاثيري مي تواند بر زندگي ما بگذارد.اگر ما بتوانيم به فرزندانمان بياموزيم كه در عشق و خشونت زندگي كنند ، خشونت در جامعه به سرعت كاهش مي يابد.

مهمترین و مؤثرترین رسانه رادیو و تلویزیون است که روز و شب انواع فیلم را پخش می کند و مخاطب کل مخاطب است. متأسفانه هرکدام از این فیلم ها گوشه ای از غم و اندوه جامعه را نشان می دهند و فیلم ها و تصاویر بر افرادی که یاد گرفته اند در مورد غم و اندوه خود صحبت کنند تأثیر عمیقی دارد. مشکلات اقتصادی زیادی وجود دارد که باعث ایجاد هرج و مرج در جامعه ما می شود: کودکان به آنچه بزرگسالان در خانه می گویند توجه می کنند و وقتی والدین مرتباً در مورد مشکلات صحبت می کنند ، ممکن است آنچه را که می خواهند دریافت نکنند و این منجر به خشونت پنهان در کودکان می شود. اتفاق خواهد افتاد.

اگر یک مادر در خانواده در مورد اختلافات خانوادگی با همسرش صحبت کند ، تأثیر منفی این اظهارات بر روی کودک احساس خواهد شد زیرا عمه های کودک ، دایی ، عمو و پسر عموی کودک به حمایت نیاز دارند و از بین بردن این حمایت ها تأثیر منفی در زندگی کودک دارد. بنابراین مادر باید در خانه مادری صحبت کند که احساس کند همه اعضای خانواده و خانواده اش نسبت به آنها عاشق هستند و این از نوعی خشونت جلوگیری می کند. استفاده از عبارات مثبت راهی برای کاهش خشونت در جامعه است. فرهنگ ایران همیشه به عشق منجر شود پیامبر اعظم یک پیامبر برای دعوت از مهربانی است در حقیقت ، فرهنگ و دین ما تنها راه مقاومت در برابر خشونت را دعوت می کند. »

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا