بین الملل

ترامپ: سه ماه بود بازی نکرده بودم!/بایدن پشت فرمان خوابش رفته بود و همه‌چیز را به چین داد

هنگامی که من اواخر ژانویه ورود مردم به چین را به ایالات متحده ممنوع کردم ، رئیس جمهور جو بایدن (و جانشینان وی) دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا صبح دیروز در پیام توئیتر خود نوشت. او من را “بیگانه” خواند و وقتی از 44000 نفر به چین آمدم ، او چنان نگران بود که به او گفته شد که آنها آمریکایی هستند. بعدا عذرخواهی کرد

ترامپ در پیام دیگری نوشتدر 50 سال گذشته هیچ کس مانند چین نخوابیده است. پشت او خواب بود. او هر آنچه را که می خواستند (چینی ها) از جمله توافق نامه های تجارت بد به آنها داد. من همه آن را پس خواهم گرفت.

رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ روز دوشنبه با انتقاد از رسانه های این کشور به دلیل محکوم کردن گلف در بحران کره.

وی در صفحه توییتر خود نوشت: “داستانهایی در مورد گلف آخر هفته من و شاید برخی از گلف ها وجود دارد.” “رسانه های دروغین و کاملاً فاسد وانمود کردند که این یک گناه غیرقابل بازگشت است – من می دانستم که این اتفاق خواهد افتاد.”

او همچنین نوشت: چیزی که آنها نگفتند این بود که این اولین بازی گلف من در سه ماه بود و اگر به مدت سه سال منتظر می ماندم آنها معمولاً مقالات انتقادی خود را می نوشتند. آنها از نفرت و دروغ احساس درد می کنند. آنها واقعاً دیوانه هستند.

سی ان ان گزارش داد که وی شنبه گذشته و یکشنبه گذشته در باشگاه خود در ویرجینیا در حال بازی گلف دیده شده است.

رئیس جمهور ترامپ قبل از ورود به کاخ سفید ، رئیس جمهور پیشین باراک اوباما را به دلیل بازی گلف در هنگام بیماری همه گیر ابولا مورد انتقاد قرار داد.

310 310

دکمه بازگشت به بالا