اجتماعی

بخش خصوصی هزینه‌های حمل و نقل و دفن زباله را کاهش می‌دهد

مدیر انجمن مدیریت پسماندهای شهرداری تارارا گفت: تشویق بخش خصوصی برای ورود به بخش زباله باعث کاهش هزینه های حمل و نقل ، دفع زباله و هزینه های مراسم تشییع جنازه خواهد شد ، اما تعامل شهرداری با بخش خصوصی در این زمینه چیز جدیدی نیست و این همکاری از سال 2015 آغاز شده است. او گفت. این است .

طبق EZ سلمان ثانی سخنگوی وزارت کشور روز دوشنبه در بیانیه ای گفت. در اواسط ماه مه ، قانونی جدید برای حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ایجاد تسهیلات برای تبدیل زباله های انرژی به انرژی صادر شد. با این حال ، ساری الدین آلفا ، مدیر اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری طاهورا ، معتقد است قانون برای شهرداری ها تازگی ندارد و همکاری بین مدیریت پسماند و بخش خصوصی به مدت 5 سال ادامه دارد. نمونه آن نیروگاه سوختن زغال سنگ است که از طرف بخش خصوصی برای تولید نیرو سفارش داده شده است.

وی افزود: به نظر می رسد که کار شهرداری بیشتر به تأمین فضای بیشتر و زباله به بخش خصوصی است تا فیلتر کردن زباله ها و تغییر انرژی. ما از متقاضیان پشتیبانی می کنیم و در این زمینه منابعی را تأمین می کنیم. ” اوضاع به همین صورت است ، اگر بخش خصوصی 80٪ روند مدیریت پسماند را به همراه آورد ، مابقی آن توسط شهرداری و شرکت مدیریت پسماند تأمین می شود و سرانجام هم توسط شهرداری و هم بخش خصوصی در بهره برداری قرار می گیرد.

با توجه به داده های آلپور ، در پایان ، “این راه حل مسئله جدیدی نیست.” موضوع انقراض از سال 2015 مطرح شده است و اکنون این قانون بیشتر به این موضوع توجه می کند. سازمان مدیریت پسماند از اینکه بخش خصوصی در این امر دخیل است استقبال می کند و هزینه حمل و نقل ، پر کردن زمین و دفع زباله را کاهش می دهد. از طرف دیگر ، مقرراتی در این اعلامیه وجود دارد که سرمایه گذاران را ترغیب می کند تا درگیر زباله شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا