استان ها

فعالیت در بستر فضای مجازی رویکرد موسسه‌های قرآنی قم است

با توجه به اخبار آنلاین از کم ، می گوید موتورسا میر ری گفت: “از ماه آوریل تاکنون ، کلیه فعالیت های آموزشی و فرهنگی توسط موسسات قرآنی موری برای نظارت بر پروتکل های بهداشتی ، بسته و بسته شدن هر یک از کلاس های درس ممنوع شده است.”

به گفته رئیس قرآن و دبیرخانه قرآن ، مدیرکل فرهنگ و نهادهای اسلامی ، “نهادهای قرآن برای ادامه فعالیت خود برنامه هایی را پیشنهاد داده اند.” وی تصریح کرد: این پروژه ها در حال مطالعه هستند و طی چند هفته آینده توافق نامه هایی با این موسسات به امضا می رسند.

میرا عرب رازی ادامه داد: گرایش مؤسسات قم قرآن به ادامه برنامه های آموزشی و حمایت از وزارت فرهنگ و اسلام در بستر شبکه اطلاع رسانی موجب شیوع این موسسات شده است.

در قرآن آمده است: «آموزش قرآن ، تفسیرها ، قرائت ها و مکان های قرآن از ماه رمضان در فضای مجازی سخت تر می شود. در همین راستا ، کارهای خوب موسسات قرآن انجام شده است.

میرا عربی ریزی افزود: “ادغام موسسات قرآنی یکی از پیشنهاداتی است که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تقویت فعالیت های آموزشی در یک سیستم شاد (شبکه اجتماعی آموزشی) ارائه شده است.” ما هستیم.

مدیر قرآن و دبیرخانه قرآن ، مدیرکل فرهنگ و رهبری اسلامی ، گفت: “قم یک مؤسسه قرآنی پر جنب و جوش و برجسته دارد که شامل چندین رشته در زمینه تعهد و تحقیق در قرآن است. آنها کشوری هستند.

هم اکنون 2 موسسه قرآنی در استان نام مشغول به کار هستند.

46

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا