اجتماعی

توضیح پلیس تهران در مورد دستگیری پسر و دختر پارکورکار

دیروز به دنبال دستگیری دختر پورکور ، رئیس پلیس پایتخت ، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با صدور بیانیه ای اظهار داشت که دوست دختر وی دستگیر شده است و تأکید کرد که دستگیری آنها رفتار بدی بوده است. .

طبق گفته ENA مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت بیانیه ای را منتشر کرد مبنی بر اینکه عکسهای آنها به صورت آنلاین از دختران و پسران پورتر منتشر شده است. ”بی اخلاقی ، فساد و برده داری در هر جامعه و بالعکس را تشویق کنید. وی گفت: اگر نیازی به محافظت از عزت و ارزشهای جامعه برای همه اعضای آن نبود ، سنگ سنگی نمی شود.
در این بیانیه آمده است: “طی چند روز گذشته ، تصاویر دختران و پسران جوانی که رفتارهای نامناسب ، غیرمعمول و غیرقانونی را به تصویر می کشند در زمینه سایبر منتشر شده است. کسانی که توسط پلیس در پایتخت فتح دستگیر شده اند نمونه ای از سوء رفتار جنسی و اعتراض هستند. از طرف دیگر ، همیشه افرادی وجود دارند که می خواهند حقیقت و واقعیت را دستکاری و تحریف کنند و از ترتیبات مختلفی به نفع خود استفاده کرده و از آن استفاده کنند. ما در حال گسترش تصورات غلط و فرضیات هستیم.

در پایان این اعلامیه ، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اظهار داشت: لازم به ذکر است که دلیل دستگیری و بازداشت این دو مرد به دلیل فعالیت های ورزشی آنها نبوده است. درعوض ، فعالیتهای غیرقانونی آنها منجر به آزادی حکم و دستگیری توسط پلیس شد.

صدا حسین رحیمی ، رئیس پلیس این شهر ، دیروز به ESAT گفت: “این مرد توسط پلیس فدا در پایتخت دستگیر شد.” ما مخالف ورزش نیستیم و پاکر یک ورزش خوب ، سرگرم کننده و لذت بخش است ، اما ما و یارانش با این رفتار غیر اخلاقی ، غیراخلاقی و نامناسب مخالف هستیم و مطمئناً پلیس و دستگاه قضایی علیه او و او اقدامی انجام می دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا