حوادث

رفتارشناسی گسل‌های تهران / پیگیری شناسنامه فنی ساختمان‌های ۲۰ سال ساخت

اخبار اوبار

با محوریت این جلسه ، انسماوار مونسون بددپی که برای بررسی و توصیف گسل تورین جلسه ویژه مدیران عامل و مدیران علمی برگزار کرده است ، گفت: ارزشیابی برای ارزیابی و ارزیابی موضوعات مربوط به زلزله زدگی انجام شد.

وی گفت: با توجه به اینکه زلزله محدودیت زمانی ندارد ، باید تدابیر اتخاذ شده و آمادگی لازم را برای به حداقل رساندن زخمی ها فراهم کرد. علاوه بر این ، قانون جدید فاجعه در وضعیت خوبی قرار دارد و تعهدات آژانس ها مشخص می شود.

مشخصات طاهره / 20 سال مشخصات فنی ساختمان

فرماندار طاهره بعداً گفت: “اشتباه شاه ، خطاهای تهران شمال تهران ، ری ، پاکدشت و ملارد ساخته شده است و باید تمام سلاح های مسئول زلزله تهیه شود و ما به آنها علاقه مند هستیم.

مونسون بندپی با اشاره به برنامه های بلند مدت برای جلوگیری از بروز حوادث گفت: این ارزیابی در 246000 خانه و خانه روستایی انجام شده است که باید در تهران احیا و پیگیری شوند. وی در حال بازیابی خانه های ناایمن برای ساختمان های بالای 20 سال است.

مركز اطلاع رسانی طهرا بانداپه تأكید كرد: “ما باید آمادگی سازمان های مختلف از جمله پرتوهای اخیر ، خدمات اضطراری و غیره را تضمین كنیم ، اما باید اقدامات و اقدامات پیشگیرانه را برای ثبات شهروندان ارائه دهیم.”

دکمه بازگشت به بالا