اجتماعی

اهدای تمبر مدافعان سلامت به فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران

فرمانده کل جشن روز موزه شهر گفت: این موزه ها با حفظ میراث فرهنگی و باستانی موزه ، دروازه توسعه بشر محسوب می شوند.

طبق گفته ENA وی ضمن تبریک روز موزه مشهور ارتباطات موزه جهانی ، ضمن تبریک به کارشناسان فرهنگی این کشور از بیهودگی و اهمیت حفظ آن ، گفت: “43 سال از نامگذاری روز جهانی موزه می گذرد. در این چهار دهه ، موزه ها به عنوان سمبل ظرفیت های بزرگ اجتماعی ، فرهنگی و آموزشی برای بحث و تبادل نظر در مورد مبادلات فرهنگی بین المللی و ملی-ملی بدل شده اند.

وی در ادامه می گوید: “موزه ها نقش مهمی را در دهکده جهانی ایفا می کنند ، به ویژه در نحوه نزدیک شدن انسان به یکدیگر و حذف مرزهای دروغین جغرافیایی. در این موزه میراث فرهنگی و گذشته است.”

فرمانده ستاد بیماریهای کورنا در کورنا گفت: “در موزه ها ، بشر در طول تاریخ کار کرده است و می تواند شاهد پیشرفت های تاریخی ، اجتماعی و فرهنگی ، میراث جدید بشری باشیم.” موزه ها مکان بسیار خوبی برای به نمایش گذاشتن این گنجینه های فرهنگی جهانی است.

اگرچه موزه ها از لحاظ جغرافیایی در یک کشور واقع شده اند ، اما این یک حقوق جمعی بشر و یک انسان جهانی است. موزه ها فقط فیزیک خاصی نیستند بلکه نمایشگاههای تاریخی هستند که در تاریخ بشر قابل مشاهده نیستند و ممکن است همه مخازن فرهنگی را جستجو کنیم ، اما به نوعی از نظر اجتماعی ، دانشگاهی و اصولی متفاوت هستند. آنها تحقیق می کنند.

به گفته زیلی ، موزه ها دروازه ای برای روابط بشر نیستند ، زیرا این فعالیت بسیار جدیدی برای موزه ها است.

فرمانده کنفدراسیون تایپه با استناد به موضوع موزه های جهانی عدالت ، تنوع و آموزش ، “امروز” ، هدف مشترک برابری نوسازی بشریت و جنبش برچسب گذاری بسیار اندازه گیری و هوشمندانه آن است. به برابری ، ما به نوعی می خواهیم مرزها را بین مردم سوق دهیم.

“در سالهای اخیر اختلافات عمیقی بین مردم وجود داشته است و موزه ها می توانند این شکافهای عمیق را به عنوان علوم انسانی پر کنند.”

وی گفت: “علیرغم اختلافات فرهنگی ، هدف این است که از تعصبات ملی خلاص شویم.” این پیش داوری ها می تواند مانع از پذیرش اختلافات فرهنگی شود ، بنابراین ممکن است انتخاب این کلید واژه مفید باشد تا بتوانیم همه فرهنگ ها و فرهنگ ها را با اعمال بین المللی در میان بگذاریم.

وی افزود: هر شهروند ایرانی نه تنها موزه و میراث فرهنگی را حفظ می کند بلکه در شکل ، ساختار و کاربرد فرهنگ و فرهنگ ایرانی نیز به آثار باستانی ناشناخته توجه می کند.

با توجه به توزیع برنامه هایی مانند میراث دیجیتال در تلویزیون های تعاملی با همکاری وزارت فرهنگ و ارتباطات ، “انتقال دیجیتال ممکن است برای بحث های آموزشی و پژوهشی در اینترنت جدید باشد.

وی گفت: “در چند ماه گذشته ، اکنون قلب انسان از زمانی که نسل بشر در برخورد شدید با کورو ویروس قرار گرفته است ، بیش از هر زمان دیگری ارتباط دارد.” همه افراد یک بیماری مشترک را تجربه می کنند و این مسئله امروز مردم را بدون داشتن دیدگاه بیولوژیکی ، نژادی یا سیاسی به آن نزدیک می کند. الفتح جهان هم اکنون در دهکده خود در جو است.

آنها با اعلام آمادگی خود برای تهیه پروتکل های بهداشتی دقیق برای موزه ها در سراسر جهان نتیجه گیری کردند.

بازدید از موزه ها گامی مؤثر در بحران قبل از کرونا است

رئیس جمهور ICM ، ضمن گرامیداشت روز جهانی موزه ، دکتر احمد مختا تاتابی ، رئیس جمهور ایران گفت که این بحران بر حفظ همکاری بین موزه و وزارت ارتباطات متمرکز شده است. او و شنوندگانش تفسیر موزه ها را توضیح داده و تغییر دادند.

دکتر امیر ناصر ، رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: “موزه ها یکی از مکان هایی هستند که فرصتی برای دیدن آینده به ما می دهند.”

کورو و فضای سنتی ، به ویژه موزه های فنی ، امکان استفاده از فناوری را دارند و می گویند: “در طول اپیدمی ویروس 19 در کشور ، 50 موزه به صورت رایگان به اینترنت متصل شدند.

در پایان تمبر ، نامی برای محافظت از پرسنل پزشکی نازی ، وی را به کارمندان بهداشت تحویل داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا