حوادث

هشدارهای پلیس به تازه‌ واردهای بازار بورس

رئیس پلیس امنیتی برای جلوگیری از اقتصادی اشاره و توصیه هایی برای افراد تازهوارد در بازار سهام ارائه شده است.

سردار محمدرضا مقیمی در گفتوگو با دانا نیوزو غیره. در فعالیت های پلیس امنیت اقتصادی, امنیت سرمایه گذاری در این بازار گفت: همانطور که می دانید پلیس امنیت اقتصادی, پیش بینی ، جلوگیری از, کنترل, شناسایی و مبارزه با جرائم اقتصادی کار خود را آغاز کرد. در این زمینه هر گونه فعالیت اقتصادی شروع می شود از اهداف آن فعالیت ناخوشایند است نتیجه این است که بدون رفتن به پاتولوژی و اگر مشکلی وجود دارد, قبل, مناسب, سازمان, گزارش ما.

مقیمی گفت که ورود نقدینگی در بورس اتفاق خواهد افتاد که همه آن را قبول داریم “گفت که لازم است با در نظر گرفتن این است که تعداد سهامدارانی که کد بورسی برای آنها بود و با توجه به این بازار باید کمی اطلاعات در بازار سهام نه تنها به پای این بازار،” به همین دلیل هم لازم است به خزاين سهام, بورس و بازار سهام به این افراد کمک کرده و آنها را نسبت به آینده و چالش های آنها را درک کنید.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مرکز با اشاره به ورود تعداد قابل توجهی از شهروندان به بازار سهام گفت: با توجه به تعداد زیادی از مردم از ورود به بورس باید کمک کنند. در میان این افراد مرد, اماتور غیر حرفهای سراسر کشور برای سرمایه گذاری در روند بورس در بر داشت. پوست باید توجه داشت که همه سرمایهشان سهام از بازار سهام است. بازار سهام زود بازده و به طوری که آنها لازم نیست که به دنبال به سرعت برای سود.

فکر می کنم در مورد تازه واردان تقاضا در بازار سهام است که باید انجام شود مجاز و کارشناسان خبره مشورت و همکاری و برای اطمینان از فعالیت های این شرکت به تبادل اطلاعات مربوط به کار خود را.

که راه حل برای تضمین امنیت بازار سهام و سرمایه گذاران را به اطمینان حاصل شود گفت: با توجه به اینکه برخی از افراد ناباب ترفند به مشاوره و یا دسترسی به کد بورسی و … مشکلات مبتدیان راه وجود دارد. باید شهروندان اعتماد به این افراد خودداری کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مرکز نیز نسبت به خرید و فروش سهام در فضای مجازی نیز هشدار داد و گفت: گسترش فعالیت های مجرمان در فضای مجازی می تواند منجر به سوء استفاده از مردم عادی است. درخواست ما از مردم را به مطمئن شوید که کارشناسان و استفاده رسمی و لزوما به رسمیت شناختن را وارد کنید. فقط به منظور قرار دادن یک تبلیغ و یا پیام در فضای مجازی و یا اس ام اس اعتماد به خدا و نه مردان مارک و فرصت طلب با فروش جعلی از سوء استفاده از آنها,” او گفت:.

در نظر گرفتن اینکه پلیس تخلفات در بازار سهام نیز رخ داده است یا نه گفت: ما در مرحله پیش بینی و پیشگیری, ما, اگر چه در گذشته مباحث مربوط به حاشیه اما این اقدامات در پاسخ به حوادث اخیر بود. در حال حاضر ما در حال پیش بینی و در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه و امیدواریم که اقدامات همه دستگاه هایی که این مرحله برای سلامت و امنیت اقتصادی کامل عبور کنیم.

پایان پیام

دکمه بازگشت به بالا