اجتماعی

افتتاح ۱۱ ایستگاه جدید مترو در سال جاری

مدیر عامل متروی تهران گفت: در مورد اجرای منابع مالی در سال جاری ، شاهد افتتاح ۱۱ خواهد بود یک ایستگاه جدید مترو.

امام علی در مصاحبه با یاهو! همانطور که برای برنامه های سال ۹۹ شرکت مترو تهران اظهار داشت: هنور ۹۱۰ میلیاردها دلار از قیمت اوراق قرضه و ارسال به بانک آینده محفوظ است و با وجود تاخیر چندینماهه هنوز هم پول در شرکت مترو پرداخت نشده است.

وی افزود: در آن روزها که شهرداری تهران با مشکلات مالی قیمت تزریق فروش اوراق قرضه می تواند بزرگ توسعه مترو در تهران, پرش.

امام با اشاره به مشکلات مالی شهرداری تهران ، ادامه داد: علاوه بر بودجه مصوب برای مترو ، پس از آن ما ۱۰۰۰ میلیارد دلار از مشارکت عمومی شورای شهر در سال گذشته به جست و خیز مترو. فعال است که اگر این مهم است محققان می شود. ما می تواند به توسعه و تجهیز زیرزمینی سریع ببخش.

مدیر عامل متروی تهران با بیان اینکه با وجود مشکلات مالی فراوانی که در آن ما در حال به پایان سال ، ۷ کیلومتر از خط شش ایستگاه ۶ رابط ستاری تا دانشگاه تربيت مدرس به منظور توسعه موفقیت ، ادامه داد: در خط مترو ۶ ۷ نیاز به نصب و راه اندازی تجهیزات بر اساس برنامه ریزی که رخ داده است در بخش جنوبی خط شش آژانس مسئول ایستگاه و ورودی دوم ایستگاه کودک باز خواهد شد.

امام گفت: علاوه بر این در خط هفت مترو شاهد افتتاح ایستگاه فردوس، بوستان گفت و گو برج میلاد و قیام مربع در یک سال ما خواهد شد.

که در خط سوم مترو ساخت و ساز و ساخت و ساز از ایستگاه اقدیسه باقی مانده است که در سال باید فکری برای او ؟ افزود: ساخت ترمینال کوچکتر و فاز دوم کلاهدوز ترمینال نیز در لیست از برنامه های سال جاری است که در حال حاضر در مترو.

مدیر عامل متروی تهران با بیان اینکه در سال مالی ۹۹ مترو ۲۸۰۰ میلیارد. گفت: اگر ۹۱۰ میلیارد دلار برای فروش اوراق قرضه بانک در آینده توصیه می شود برای به دست آوردن نسبت به فروش ۱۰۰۰ میلیارد., اوراق قرضه مترو در همکاری با عمل ما قطعا شاهد شتاب توسعه مترو خواهد بود.

پایان پیام

دکمه بازگشت به بالا