بین الملل

ادعای اف‌بی‌آی درباره حمله هکرهای وابسته به چین علیه موسسات تحقیقاتی کرونا

ایالات متحده در آژانس ایمنی که تلاش هکرها در ارتباط با چین به منظور دسترسی و سرقت اطلاعات مربوط به تحقیقات علمی موسسات علمی و دانشگاهی و نگرانی در مورد ویروس کورونا (کووید-۱۹) نام لیست. هشدار داد.

به شما بگویم این اخبار پلیس فدرال آمریکا (شب) و آژانس امنیت سایبری و زیرساخت های ایالات متحده در یک بیانیه مشترک اعلام کرد که شب مطالعه در مورد تاثیر دیجیتال, سازمان امریکایی عوامل “سایبر” در ارتباط با دولت چین.

این شرکت گفت که در جریان تحقیقات شاهد “در تلاش برای تعیین دسترسی غیر قانونی به تحقیقات و اطلاعات با ارزش برای بهداشت عمومی مربوط به واکسن درمان و تست شبکه های مرتبط با پژوهش در کووید-۱۹” است.

این بیانیه در مورد دقیق هویت هکرها و یا اهداف است که آنها توضیح و شواهد در مورد ارائه کرد.

چین همواره اتهامات آمریکا در مورد نظارت سایبری را تکذیب کرد. مطالعات مربوط به این ویروس از تاج همزمان با شیوع از اهداف اصلی هکرها در سراسر جهان است.

در بیانیه سازمان های امنیتی آمریکا از تمام سازمان هایی که کشف این ویروس یک تاج. درخواست شده است که مسائل مربوط به امنیت سایبری بسیار جدی است.

قبلا رسانه های آمریکایی نشان داد که شب است در مورد هدف از تحقیقات مربوط به واکسن جلوگیری از تاج.

وزارت امور خارجه چین پس از انتشار گزارش های اولیه رسانه ها در مورد این موضوع رد این ادعا گفت که دولت چین مخالف هر نوع حمله سایبری.

بر اساس این بیانیه در سایت رسمی شب منتشر شده. هکرهای چینی را متهم به تلاش هایی که غیر قانونی بودن نتایج این مطالعه ارزشمند موسسات پزشکی آمریکا در رابطه با تولید دارو و واکسن, ویروس, تاج را سرقت آنها.

در این بیانیه چین در تلاش برای هدف قرار دادن این بخش است. تهدید است “جدی” اقدام دولت آمریکا به منظور مبارزه با ویروس کرونا.

بیانیه ای از دلایل و شواهد به هکرهای چینی در تلاش برای سرقت اطلاعات پزشکی آمریکا داده نشده است اما در این که در چند روز آینده جزئیات فنی در ارتباط با اقدامات هکرها خواهد آمد.

پایان پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا