حوادث

من شوهر زن مورد علاقه ام را نکشته ام؛ شاهد دروغ می گوید و شاید خودش قاتل باشد

قتل

ایران نوشت: مرد جوان که متهم به قتل همسر خود در آمریکا در دادگاه بدوی که در محل حفاظت تکذیب شد ارتکاب جرم و جنایت بود.

در این مورد در پاییز 95 شروع کردم. زمانی که پلیس و یک شعبه دوم دادستان جنایی در جریان قتل یک مرد 36 ساله با یک شات بلافاصله راه در محل تصادفات در sa’adat آباد, تهران, ایران. این مطالعه برای اولین بار نشان داد که تیراندازی از پشت سر رخ داده است و نقد و بررسی دوربین فیلم صحنه جرم بودند اشاره کرد m – کشته – به دلیل, تخت, لاستیک لاستیک, لاستیک خودرواش که در آن یک مرد نقاب دار در کنار او با اسلحه داخل یک پاکت نامه از پشت سر مورد اصابت دو گلوله قرار داده و در یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ و به همراه راننده از محل افتخار آن اجتناب شود.
کارآگاهان در بر داشت مهرداد متاهل و دارای دو دختر 10 ساله و 18 ماهه یادداشت و یک مترجم زبان انگلیسی است.
تحقیقات پلیسی داستان از آن داشت که قربانی شهرت خوبی در میان اعضای خانواده و دوستان و همکاران و همسایگان بود داستان از درگیری ها و اختلافات شخصی و یا مالی که نیست.
دفتر کارآگاه دهم سطح از آگاهی از افسران پلیس در ادامه تحقیقات و تجزیه و تحلیل تصاویر به دست آمده از دوربین های دیجیتال موفق به ایجاد هویت مالک خودرو پراید او را دستگیر کردند.
متهم در تحقیقات اعتراف در حضور بستگان از جرم و جنایت یکی از دوستان خود که به نام سینا به عنوان عامل اصلی جنایت معرفی گفت که سینا به من گفت که زنان و مردان با مسائل ایجاد شده توسط آنها را و او می خواهد انتقام من از او می خواهد او را بکشند. زمانی که صحنه جرم ما زد در سینا کنار جاده پیاده و پس از مدتی بازگشت و این بار یک تفنگ او نیست.”
بنابراین سینا بود نیز دستگیر شد. او پس از بازداشت خود را تکذیب کرد جرم اما در این دوره از تحقیقات پلیس متوجه شد که او سال پیش داماد قربانی است اما این ازدواج بود نه گناه با مرد دیگری ازدواج کردم اما بعد از آن شکست. در عین حال پس از چند سال از آن اتفاق افتاد یک زن را دیدم و او نیاز دارد که او را طلاق از شوهرش بگیرد و با او ازدواج کرد اما زمانی که مخالفان تصمیم به کشتن m گرفته شده است.
در آخرین روز از جلسه رسیدگی به پرونده سینا یک بار دیگر در شعبه 5 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد و از سوی دیگر از دم متهم به اعتصاب بازگشت اما سینا است در یکی دیگر از موضوع محاکمه و به اتهام قتل تکذیب شد, یک بار دیگر نیز برای قتل را رد کرد و شاکی به عنوان یک بازی گاه به گاه در اطراف بیمارستان مرتکب قتل. متهم گفت: مادر دروغ گفت: احتمالا او خودش است.
آن همه در مورد نحوه دوستش, چگونه تلفن همراه او در منطقه هوایی گفت: ما نیاز به ساخت آپارتمان برای اجاره و ما که در پیش از محاکمه مرحله.من رفتم به سفر من بود. آن روز نیز وجود دارد.
یک زمان وجود دارد که سینا دوباره در حوض بود گفت که او قاتل و حتی ادعا کرد که این خودرو از گناه قربانی شد پنچر.
در پایان این جلسه آخرین دفاع از متهم کشف و ضبط شد و پس از آن قاضی برای تصمیم گیری در این مورد وارد شور شد.

دکمه بازگشت به بالا