بین الملل

سخنرانی سیدحسن نصرالله به مناسبت ماه رمضان

دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت ماه مبارک رمضان صحبت کرد.

به گفته منابع دانا نیوز ، سیدحسن نصرالله در ابتدای سخنان خود روز کارگر را تبریک گفت و اعلام کرد که وی عصر روز دوشنبه (مه) در لبنان (زمان تهران: 30:30 بعدازظهر) به یک موضوع سیاسی می پردازد. صحبت کن

دبیرکل حزب الله از صبر و علائم آن در بین مؤمنان سخن گفت و افزود: صبر یکی از بزرگترین فضیلت ها در نگاه خداوند است و خداوند بیمار را دوست دارد.

وی گفت: صبر باید در طول زندگی وجود داشته باشد و صبر باید در گناه ، بدی ، بیماری ، جنگ ، درگیری و زندگی شخصی حضور داشته باشد. در روز رستاخیز پاداش بزرگی برای صبر وجود دارد و خداوند بیمار را بهشت ​​و رهایی بخش بزرگ اعلام کرده است.

دبیرکل حزب الله ادامه داد: نعمت های صبر ، هدایت الهی ، پیروزی ، خرد ، محافظت و صلح عصبانیت و این نوع سرکوب است و عدم صبر و عصبانیت منجر به شکست ، فروپاشی کشور و جامعه و چنین عواقبی می شود.

وی به لحظه شهادت امام علی (ع) اشاره کرد که امام حسین (ع) خون این کودک را در آسمان با دست خود پاشید و گفت: “این وحی ماست بدون آنکه دین خدا را آشکار کنیم.” این تراژدی برای من آسان است. این خداست

دبیرکل حزب الله خواستار نوعی آموزش روزهداری صبر شد و افزود: کنترل خود با صبر امکان پذیر است.

وی سپس به لزوم تأسیس پیامبران ، مقدسین و مقدسین پرداخت و به ابراهیم داستان دستور خدا را گفت كه صبر اسماعیل و موسی را با اسرائیل و سایر پیامبران بكشد.

سرانجام دبیر کل حزب الله در لبنان اظهار داشت که هر آنچه که در روز داوری قول داده می شود با صبر و حوصله حاصل می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا