استان ها

سرانجام روزنامه نگاران در استان قزوین صاحب خانه شدند

طبق این گزارش خبرنگار مهریهمزمان با روز رسانه ، کارگران رسانه و خبرنگاران استان کازوین در یک فضای صمیمی با شهردار کازین دیدار و با شهردار شام خوردند.

روزنامه نگاران در این جلسه بیشتر وقت خود را صرف پیشنهاد تعامل بیشتر بین شهردار و رسانه ها کردند و خواستار ظرفیت رسانه در آسیب شناسی و اجرای پروژه های شهری شدند.

محمدرضا از جباری خبرگزاری آنلاین وی اظهار داشت: هدف اصلی خبرنامه این است که “بگذارید دنیا را با عشق ببینیم.” به همین ترتیب ، اگر رسانه ها برخوردی محبت آمیز و دوست داشتنی نسبت به یکدیگر دارند و به رقابت با دوستان توجه می کنند ، با نگاه سازنده از مسئولان انتقاد کرده و مشکلات را حل می کنند. آنها پیشنهاد می کنند که می توان به نتیجه بهتری دست یافت و توسعه استان نیز تسریع می شود گفت.

سرپرست خبرگزاری آنلاین استان قزاقستان می گوید: علاوه بر انجام کارهای زیرساختی ، بهتر است روی کارهای زیربنایی به ویژه در بخش مرکزی شهر نیز تمرکز کنید تا بیشتر به شکل ظاهری شهر افزوده و در زیبایی شهروندان و گردشگران زیباتر شود.

جباری گفت: “ما از شهردار محترم می خواهیم تا بعد از گذشت یک دهه به مشکل مسکن روزنامه نگاران رسیدگی کند و به نگرانی های این رهبران رسانه ای رسیدگی کند.”


نتایج پیگیری از رسانه

فرضیه فرامرجی از حدیث کارنامه هفتگی می گوید: “برگزاری چنین نشست ملی نزدیکی بین رسانه ها و مدیران شهر را تقویت می کند و این حرکت می تواند الگویی برای سایر مدیران دستگاه اجرایی به ویژه نهادهای فرهنگی باشد.”

این رسانه که از سالهای گذشته سعی در اختصاص فضای پناهگاه برای روزنامه نگاران را دارد ، این بار نیز درخواستی را برای خبرنگاران مطرح کرد و از شهردار قزاقستان خواست تا برای آخرین بار با درخواست روزنامه نگاران موافقت کند و درخواست قبر برای پرسنل رسانه کند. برای تخصیص

وی اظهار داشت: در این دنیایی که برای زمین گرفتن مشکل داشتیم و هیچ کس کمک نکرد ، حداقل برای دفعه بعدی ما ، شهردار عموزاده لطفا با این درخواست موافقت کنید و مقرر شد خبرنگاران را به صورت رایگان در بخش هنرمندان دفن کنیم. هدیه باشید

مهری گیاسابنده از مجله جام جم اظهار داشت: امیدوارم شهردار از قدرت رسانه برای مشاوره در زمینه توسعه پایدار استفاده کند زیرا افراد زیادی هستند که از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و می توانند به صورت رایگان در خدمت شهرداری باشند.

وی افزود: ممکن است روزنامه نگاران متخصص نباشند اما می توانند کمک های مؤثری به شهرداری کنند و از تصمیمات نادرست در اجرای پروژه ها جلوگیری کنند و بهتر است از خبرنگاران رسانه ای در زمینه های مرتبط با اطلاعات استفاده شود.

محمد برزگر ، یکی دیگر از کارمندان رسانه ، افزود: هیچ منبع رسانه ای موثقی در استان ما وجود ندارد که بتواند مردم را راضی کند و امیدواریم خبرنگاران کمی فعال تر عمل کرده و نگرانی های عمومی را در زمینه گزارش و گزارش دهی مطرح کنند.

امیر علی رضا افزود: شهرداران قبلی کار خوبی انجام دادند و هرکدام از این خصوصیات را داشتند که نصرت در ساخت چهارراه ها و پل ها سطح خوبی انجام داده است ، آقای کمالی در ساخت زیرساخت ها ، حسین جعفری در توسعه شهری و چشم انداز آینده. همچنین می تواند توسط شهردار جدید ادامه یابد.

مریم کشاورز ، ره آنلاین می گوید: “ناشران همیشه نگران انتشارات خود هستند ، اما باید این سؤال را بپرسیم که چرا رسانه ای که به عنوان پایه اصلی در فرهنگ تبلیغ می شود ، نمی توانند اعتبار فرهنگی داشته باشند.”

وی افزود: امیدواریم که شهردار کوزین اساساً در مورد حل مشکلات روزنامه نگاران فکر کند تا بتوانیم با نگرانی کمتر اهداف خود را برآورده کنیم.

حسین زرآبادی ، فعال رسانه ای اظهار داشت: برخی اوقات مشکلات امروز به دلیل ترس از تعطیل کردن روزنامه ها و مجلات پنهانی ما منتشر می شود که این باید یک رویکرد برای حمایت از پرسنل رسانه ای حاضر در صحنه به طور منظم باشد. باش

منیژه زیراک ، از هفته نامه داریچه گفتگو ، اظهار داشت: “نبود روزنامه نگاران تخصصی یکی از معضلات در حوزه اطلاعات به ویژه در حوزه مدیریت شهری است. شهرداری می تواند با انجام دوره های آموزشی مهارت های فنی خود را تقویت کند.”

دکمه بازگشت به بالا