استان ها

تخصیص تسهیلات بانکی D به کلیه بازارهای کیش

ناصر آخوندی ، عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش گفت: “سقف این تسهیلات به صورت کارت های اعتباری برای هر نفر 500 میلیون واقعی خواهد بود و بانک D این فرصت ها را برای حمایت از کارگران اقتصادی فراهم می کند.” و کیش به بازاریان ارائه می دهد.

معاون توسعه مدیریت مدیریت منطقه آزاد کیش تأکید کرد: سازمان منطقه آزاد کیش برای مبارزه با کرونا ستادی مالی ایجاد کرده و با همکاری نزدیک با بخش خصوصی فعال کیش در حال بررسی خسارات مالی است که در نتیجه بحران Coroner متحمل شده است. به پتانسیل می رسد. حمایت معنوی و کلامی از بخش خصوصی باید راهکارهای لازم را برای دوره بعدی رونق اقتصادی فراهم کند ، یعنی کاری که بانک D انجام می دهد.

مهدیان ، رئیس شعبه بانک دی – کیش اظهار داشت: این مزایا طبق ضوابط اجاره نامه بانک و تفاهم نامه همکاری با جامعه بازار حداکثر ظرف مدت سه روز به بازاریابان معتبر برای هر فرد ارائه می شود.

وی با بیان اینکه نقش پیشگام بانک D در موضوع ، مسئولیت داخلی بانک در پاسخ به مسئولیت اجتماعی و اعتماد به نفس جامعه در بانک است ، افزود: مدیرعامل بانک D و همکاران من در سراسر کشور نگران خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان در این شرایط خاص و بدون هیچ گونه نگرانی هستند. موضوع نیست. ” و شعبه کیش هم اکنون خدمات خود را به ساکنان عزیز کیش ادامه می دهد.

مهدیان ضمن تمجید از آژانس منطقه آزاد کیش به دلیل حمایت از فعالیت های اقتصادی خود در قالب یک دفتر مرکزی اقتصادی برای مبارزه با کرونا ، گفت: “بانک D با آژانس منطقه آزاد کیش رابطه نزدیک و مناسب دارد و تفاهم نامه ای برای همکاری بیشتر امضا می شود. “” یک روند بهتر وجود دارد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر حدود 4000 بازاریاب فعال در جزیره کیش فعال هستند.

48

دکمه بازگشت به بالا