استان ها

حدود یک سوم راه های استان سمنان نیاز به بازسازی دارد

شاهرود – یکی از مواردی که در کاهش حوادث و بهبود خدمات حائز اهمیت است ، جاده های استان سمنان ، بهسازی جاده هایی که بیش از یک سوم هستند و البته کمبود بودجه فصلی آنها.

خبرگزاری آنلاینگروههای استانی: بیش از 100 درصد از مسیر 1000 کیلومتری بین تهران و مشهد در استان سمنان واقع شده است ، و استان دارای 1،3،3،3 کیلومتر راه شهری و روستایی است که 2.5 درصد از کل جاده اسلامی ایران را تشکیل می دهد. بخش سخت این امر این است که یک سوم از این جاده ها نیاز به بازسازی دارند و به میلیون ها میلیارد دلار اعتبار نیاز دارند.

از طرف دیگر ، هر کیلومتر از جاده در استان سیمانان به ارتفاع مرتفع است. به ویژه نگهداری جاده ، معادله سه بعدی ایجاد می کند که نیاز به مدیریت قوی دارد.

از بین کلیه مشکلات مربوط به جاده و حمل و نقل اما رفع نقاط مهم حوادث ، کمک به مردم برای بازگشایی معابر در صورت بروز حادثه و همچنین اجرای ایمن پروژه ها ، بیشتر مدیریت راه ها در استان سمنان را پیچیده تر خواهد کرد. در سالهای اخیر تصادفات زیادی رخ داده است که در جاده ها مقصر بوده اند و یا براساس گزارش های پلیس ، نیمی از نقص ها در جاده ها گذاشته شده است ، به طوری که طبق برخی منابع بسیاری از مدیران و راه های حمل و نقل شهر به دنبال جواب در دستگاه قضایی هستند.

کد N1927372

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا