حوادث

دستگیری بینندگان چرخه کلانشهر جغیر در بزرگراهفرمانده پایگاه جنوبی پلیس راهور پلیس آگاهی از بازداشت مردی خبر داد که با تقلید یکی از رفتارهای یک بازیگر سریال “پایتخت” ، شیشه اتومبیل را خرد کرد و یک کیسه پلاستیکی را با خود به همراه آورد.

به گزارش دانا نیوز ، سرهنگ سعید دژگان با اشاره به جزئیات این پرونده اظهار داشت: دیروز پلیس گشت از پایگاه جنوبی امداد تهران در حال گشت زنی در بزرگراه بازی بود که در آن هنگام مشکوک به داشتن خودرویی با پلاک غیر بومی 206 و شیشه سیگاری مشکوک شد و دستور داد که متوقف شود.

وی با بیان اینکه راننده خودرو شنیده است که پلیس متوقف شده ، سرعت گرفته و فرار کرده است: “تعقیب و گریز بین خودرو و شبه نظامی آغاز شد و چند دقیقه بعد تعقیب و گریز آغاز شد.” سرانجام ماشین متوقف شد.

دگان وقتی از داخل اتومبیل سؤال شد ، گفت: “پس از متوقف كردن خودرو ، مأموران با اظهارات متناقضی از راننده روبرو شدند و در همین ارتباط خودرو را جستجو كردند و حدود 250 ماسك ضد بارداری N95 را پیدا و ضبط كردند.”

فرمانده پلیس راه جنوب پلیس آگاهی کلانشهر با بیان اینکه در اتومبیل متهم ، گاز اشک آور و تپانچه پیدا شده است ، اضافه کرد: پایتخت نقش اصلی را دود می کرد و وی همچنین تحت تأثیر ردیف ، تپانچه و اسپری پلاستیکی خریداری کرد و قصد داشت در این مورد لاف بزند.

به گفته وی ، پرونده ای به جرم مخالفت با مواد مخدر ، نافرمانی از دستورات پلیس و غیره علیه وی باز شد و وی به همراه متهم برای ادامه تحقیقات درباره این جنایت به دادسرا ارسال شد.

انتهای پیام


کلیه محتوای این سایت بر پایه سیستم خبررسانی آنلاین، اقدام به انتشار محتوا می نماید، فلذا مسوولیت نوشته های سایت بر عهده پایگاه های اصلی بوده و دانا نیوز هیچ مسوولیتی در قبال نوشته های سایت نخواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا