حوادث

چرا جنبش بین المللی دیروز 5٪ افزایش یافت؟


مدیر مرکز مدیریت ترافیک جاده خاطرنشان کرد: اگرچه میزان ترافیک بین شهری نسبت به روز قبل 4 درصد افزایش یافته ، اما هنوز نسبت به سال گذشته بسیار پایین تر بود و دلیل افزایش ترافیک 5 آوریل (دیروز) بود. ) مردم را به شهرهای خود و مکانهایی که سفرشان به نوروز آغاز شده است ، برگردانید.

اخبار آفتابی:

علی اکبر عسوری گفت: “این افزایش حجم ترافیک در محاسبات و پیش بینی ها کاملاً پیش بینی شده بود.” اما به دلیل تعطیلات طولانی و محدودیت ترافیک تا 9 آوریل ، برخی از این محموله ها ممکن است تا آن تاریخ به تأخیر بیفتند و همه افراد برای روزهای آینده به شهر خود برنخواهند گشت.

وی گفت: کل ترافیک بین شهری در کشور در روز گذشته بالغ بر 7 هزار و 800 خودرو بوده که نسبت به روز قبل 5 درصد بیشتر است اما نسبت به روز مشابه سال گذشته 5 درصد کاهش یافته است.

چرا جنبش بین المللی دیروز 5٪ افزایش یافت؟

مدیر مرکز سازمان حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: تعداد کل وسایل نقلیه که در 4 ساعت گذشته از استان های پر ترافیک مانند تهران ، کوم ، مازندران ، گیلان ، اصفهان ، مارکازی و خوارسان رضوی وارد و خارج می شوند ، همه افزایش یافته است آنها دیروز احساس کردند که به ترتیب 4٪ ، 2٪ ، 2٪ ، 2٪ ، 2٪ ، 2٪ و 5٪ است اما این ارقام در مقایسه با روز مشابه سال گذشته کاهش یافته است. استانها به ترتیب 2٪ ، 2٪ ، 2٪ ، 2٪ ، 2٪ ، 2٪ و 5٪ کاهش یافته اند.


تمامی محتوای منتشر شده در سایت توسط پرتال پیشرفته خبری، اقدام به بازنشر می نماید، فلذا مسوولیت این نوشته از سایت بر عهده سایت های منبع بوده و سامانه بر خط دانا نیوز هیچ مسوولیتی در قبال انتشارات سایت نخواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا